У Сполучених Штатах спалах нової хвороби. Попередньо люди заразилися через краплі для очей.

Спалах нової хвороби: Люди втрачають зір, а декому видаляють очні яблука

Так, у пацієнтів все частіше виявляють синьогнійну паличку. Ця бактерія дуже стійка до ліків і викликає тяжкі хвороби очей.

Зокрема, у 16 штатах з 68-ми пацієнтів вісім людей уже втратили зір, а чотирьом видалили очні яблука. Раніше повідомлялося про ще одну смерть у штаті Вашингтон.

Про це пише yahoo.com, передає ТСН.

У Центрі з контролю та профілактики захворювань повідомили, що бактерію потерпілі підхопили від трьох крапель для очей. Усі вони були імпортовані індійською фірмою Global Pharma Healthcare Private Limited. Їх уже прибрали з продажу.

Наразі пацієнтам радять звернутись до медиків за появи перших симптомів, таких як жовті, зелені або прозорі виділення з ока, біль або дискомфорт в очах, почервоніння ока або повік, відчуття стороннього тіла в оці, підвищена чутливість до світла, нечіткий зір.

Також повідомляється, що штам Pseudomonas aeruginosa надзвичайно рідкісний і ніколи раніше не зустрічався у США. Лікарям особливо складно його лікувати, враховуючи, що у нього розвинулася стійкість до десятків різних антибіотиків.

Джерело