Президент США закликав Конгрес розблокувати військову допомогу Києву

"Ми не здамося та не схилимося", - з таким посланням до кремлівського диктатора звернувся президент США. Джо Байден виступив у Конгресі з традиційною промовою. Торкнувся різних тем, але переважно говорив про Україну.

Закликав Конгрес розблокувати військову допомогу Києву та іншим союзникам. Погодився навіть піти на поступки радикалам-трампістам. Зокрема, у питанні безпеки кордону США з Мексикою. Заявив, що готовий підписати законопроєкт про нацбезпеку просто зараз. Але спершу парламент має його схвалити.

Україна може зупинити путіна, якщо ми будемо разом із нею і надамо їй зброю – Байден (Відео)

Джо Байден відзначив важливість діяти вже зараз. Певен, історія пильно спостерігає за Сполученими Штатами. Бездіяльність та обережність дорого обійдеться на лише Україні. Меж путінської агресії немає. Загроза нависає над всією Європою та вільним світом. Допустити перемогу Кремля не можна. Це розв'яже руки всім іншим терористам та загарбникам.

"За океаном путін наступає, вторгаючись в Україну і сіючи хаос по всій Європі та за її межами. Якщо хтось у цій залі думає, що путін зупиниться в Україні, я запевняю вас, що ні. Україна може зупинити путіна, якщо ми будемо разом із нею і надамо їй зброю, необхідну для захисту. Це все, про що просить Україна. Вони не просять надіслати американських солдатів. Ми повинні протистояти путіну. Надішліть мені двопартійний законопроєкт про національну безпеку. За нами спостерігає історія. Якщо Сполучені Штати відійдуть, це поставить під загрозу Україну та всю Європу. Вільний світ опиниться під загрозою, що підбадьорить інших зловмисників. Моє послання президенту путіну, якого я знаю дуже давно, вкрай просте. Ми не відступимо. Ми не схилимося", – сказав Байден.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело