Жінку зґвалтували семеро, а її чоловіка побили – прямо біля поліцейської дільниці! (ВІДЕО)

Жінку зґвалтували семеро, а її чоловіка побили – прямо біля поліцейської дільниці! (ВІДЕО)

Навколосвітня подорож закінчилася трагічно

Пара іспанських туристів, Вісенте та Фернанда, зазнали жахливого нападу в Індії. Жінка стала жертвою групового зґвалтування, а чоловіка побили.

Це сталося у віддаленому районі на північному сході Індії. Пара подорожувала країною на мотоциклах вже кілька місяців. Вони встановили намет біля поліцейської дільниці (!) в районі Думка, штат Джаркханд. Втім, це не гарантувало їм безпеки.

На нас напали. Мені до горла приставити ніж, сказали, що вб’ють… А потім семеро чоловіків зґвалтували Фернанду, – розповідає Вісенте.

Фернанда й Вісенте записали відео, в якому розповіли цю жахливу історію.

Нас також пограбували. Але особливо брати в нас не було чого, вони це бачили. Їхнім мотивом було зґвалтувати мене, – розказує Фернанда, на обличчі якої видніються гематоми.

Пара звернулася до поліції, але там не розуміли ані англійської, ані іспанської. Тому Вісенте і Фернанду доправили до лікарні. Тільки там поліцейські дізналися, що це було не просто пограбування, а й групове зґвалтування. Вони зареєстрували заяву, але чи знайдуть ґвалтівників – велике питання, адже…

Індія «славиться» злочинами на сексуальному підґрунті й бездіяльністю поліції в їх розслідуванні. Згідно зі статистикою, щодня в країні відбувається в середньому 86 зґвалтувань – і це тільки ті, про які заявляють. Втім, оскільки йдеться про іноземних туристів, можливо, справу не замнуть.

Вісенте та Фернанда – не просто мандрівники, але й блогери. Кілька років тому вони вирушили на мотоциклах у навколосвітню подорож. Своїми враженнями вони діляться у соцмережах.

Джерело