Хакери здійснили ряд DDoS-атак на урядові портали Німеччини. Відповідальність взяло на себе російське об'єднання Killnet. Про це повідомляє Der Spiegel.

Нападу зазнали, зокрема, сайти міністерства оборони, Бундестагу, федеральної поліції і ряду поліціянтів служб федеральних земель.

Крім того, був тимчасово недоступний сайт канцлера Олафа Шольца.

Російські хакери атакували урядові сайти Німеччини

За даними Spiegel, це була помста за постачання озброєння Україні. Федеральне управління з інформаційної безпеки (BSI) повідомило, що подібні атаки з технологічної точки зору не дуже витончені і можуть бути легко відображені за допомогою стандартних технологій.

США оголосили, що виплатять $15 млн винагороди за інформацію про російську групу хакерів Conti, яких звинувачують у вимаганнях по всьому світу та які підтримали вторгнення в Україну.

Тим часом, атака українських хакерів на Єдину державну автоматизовану інформаційну систему РФ призупинила роботу російських пивзаводів.

А хакери Anonymous злили у мережу 15 ГБ даних РПЦ. Також у березні ця хакерська група почала публікувати інформацію Центробанку РФ. А ще Anonymous зламали сайт «Росатому» та вимкнули сайт ФСБ РФ.

Також у мережі виявили злиті персональні дані майже 31 мільйона росіян, які є клієнтами лабораторії «Гемотест».

Джерело