Резервістів мають прибути на бази в повній бойовій готовності

На тлі конфлікту Ізраїлю і Палестини командування ізраїльської армії оголосило мобілізацію 7 тисяч резервістів, які повинні прибути на військові бази. Про це пише NEWSru.co.il.

Повідомляється, що призов резервістів пов'язаний з проведенням в секторі Газа антитерористичної операції "Страж стін". Згідно із заявою Армії оборони Ізраїлю, 7 тисяч резервістів мають прибути на бази в повній готовності до участі в бойових діях.

Ізраїль оголосив мобілізацію: 7 тис. резервістів проведуть антитерористичну операцію в секторі Ґаза

Як повідомляв 5.UA, конфлікт між Ізраїлем і Палестиною на Близькому Сході знову перейшов у гарячу фазу. 11 травня Ізраїль було масштабно обстріляно ракетами з території сектора Ґаза. Нетаньягу заявив, що обстріли не можна залишати без відповіді, після чого ЦАХАЛ завдав "сотні ударів" по об'єктах у секторі Ґаза.

Обстріли ізраїльської території почалися через кілька хвилин після закінчення терміну ультиматуму пануючого в секторі Ґаза палестинського руху ХАМАС. Від Ізраїлю вимагали вивести війська з комплексу мечеті Аль-Акса, де напередодні сотні палестинських протестувальників дістали поранення під час зіткнень із силовиками.

Джерело