Майже місяць пройшов з моменту, коли російські окупанти завдали навмисного удару по центру Вінниці, через який загинула 4-річна дівчинка. Її мама вперше вирішила дати коментар із цього приводу. 

Нова публікація з'явилася на сторінці Ірини Дмитрієвої в соціальній мережі Instagram , активним користувачем якої раніше була, поки трагедія не торкнулася її сім'ї. 

Усе це сталося на очах, і російські ракети відібрали життя в її маленької дочки. Сама жінка була також сильно травмована, і тривалий час перебувала під контролем лікарів.

Мама загиблої 4-річної Лізи вперше порушила мовчання, і розповіла про трагедію у Вінниці:

Майже через місяць вона не може повірити в цю реальність, і змиритися з таким неможливо. 

"Я не вірю. Майже місяць пройшов після жахливої ​​трагедії... Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома... Я на власні очі все бачила і пам'ятаю, але знаходжуся в іншій реальності. Не вірю... І не хочу жити в новій. жахливої ​​реальності", - пише мешканка Вінниці. 

Вона вірить, що обов'язково колись зустрінеться з дочкою, яка була життєрадісною дитиною, і навчила Ірину любити попри все.

Мама загиблої 4-річної Лізи вперше порушила мовчання, і розповіла про трагедію у Вінниці:

"На жаль, так мало часу я була твоєю мамою, так мало... Ми обов'язково зустрінемося з тобою. Моє серце навіки з тобою, моя душа плаче", - каже вона.

Велику подяку жінка висловила всім, хто весь цей час підтримував її, і писав добрі слова на адресу сім'ї. Це величезна цінність у наш час, коли народу потрібно бути ближчим один до одного. Вона поки що не розуміє, чому Бог вирішив, що їй треба продовжувати жити, проте вірить, що всьому потрібен час, і незабаром стане легше.

Мама загиблої 4-річної Лізи вперше порушила мовчання, і розповіла про трагедію у Вінниці:

Ось так росіяни руйнують життя цілих сімей, і, безумовно, це неможливо ніколи пробачити.

Раніше повідомлялося, що 11-річний Андрійко грає у шашки під супермаркетом та збирає гроші для ЗСУ, Олександр Педан приєднався

Також Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України .

Джерело