Закарпаття гуде. Лікар накачував своїх пацієнтів ліками, і поки вони були у відключці, ґвалтував. Жертви – чоловіки. Всі процеси лікар знімав на відео.

Всі подробиці цього жахіття розповіла в ексклюзивному сюжеті для TSN.ua журналістка Вікторія Гнатюк.

На Закарпатті лікар ґвалтував пацієнтів-чоловіків, але цим усе не закінчувалося: подробиці гучної справи

Лікар-ґвалтівник?

Таке неможливо уявити навіть у страшному сні. На Закарпатті пацієнти, нічого не підозрюючи, зверталися до лікаря, а натомість ставали жертвами сексуального насильства. Але й це ще не все. Лікар ґвалтував пацієнтів-чоловіків і знімав усе на відео. Про жахіття в одній із місцевих лікарень розповів журналіст Віталій Глагола. Він і назвав ім’я ґвалтівника:

“Лікар Іршавської лікарні Ковач Юрій Степанович на робочому місці надавав своїм пацієнтам препарати, від яких вони або втрачали свідомість, або не могли зрозуміти, що відбувається навкруги”.

Що відомо про скандал

А ось і цей самий Ковач Юрій Степанович.

Насправді він займався діагностикою. Проте цей так званий лікар, доки пацієнти були “у відключці”, ґвалтував чоловіків і на пам’ять усе це собі знімав на телефон. Лише за січень у смартфоні медика знайшли 260 фото й відео інтимного характеру, а от скільки часу він таке робив і скільки насправді чоловіків постраждали, можна лише здогадуватися.

Інший місцевий журналіст Роман Келемен зазначає, що крім цього, лікар ставив фото оголених чоловіків на аватарку їхніх номерів, і коли вони йому телефонували, висвічувалися фото з непристойною поведінкою лікаря з пацієнтом. А викрив лікаря в домаганнях до пацієнтів колега, та й то лише тому, що заскочив “на гарячому”.

Але навіть не це вас шокує найбільше. Як з’ясували журналісти пізніше, багато хто з інших медиків лікарні були в курсі, що відбувається за дверима кабінету ґвалтівника, але довго мовчали.

Про інцидент стало відомо лише наприкінці лютого, нині “лікар” звільнений. І це сталося лише після того, як одна з жертв звернулася врешті до поліції. У пресслужбі поліції місцевому виданню відповіли, що медикові наразі повідомлено про підозру і його відправили під нічний домашній арест. Підозрюваному загрожує позбавлення волі строком до семи років. Однак офіційних заяв від поліції на момент запису відео не було.

Реакція українців

Справа вже набула широкого розголосу в українських ЗМІ та соціальних мережах. Люди шоковані вчинками лікаря і вимагають справедливого покарання:

  • У мене шок, що то робив лікар і що таке на Закарпатті діється.
  • Який жах! Просто не вкладається в голові…
  • Дуже шкода, що в нашому суспільстві винна жертва, а не насильник. І зізнатися в тому, що над тобою скоїли наругу, для більшості дуже важко. Бо зважаючи на те, що лише за січень 260 чоловіків, думаю, і раніше були випадки. І хтось з них міг здогадатися після того, як приходив до себе, що щось тут відбувалося не те, але мовчали. Потерпілим – міцної психіки і справедливого суду.
  • Я думала, таке тільки у фільмах жахів буває.

Що робити жертвам насильства?

За інформацією місцевих видань, на подію вже відреагували в Міністерстві охорони здоров’я України. Там пообіцяли провести службове розслідування і вжити відповідних заходів. Це жахлива трагедія, яка свідчить про те, що навіть у найвідповідальніших професіях трапляються люди, які можуть зловживати довірою до себе.

Важливо, щоб такі випадки не залишалися безкарними, а винні несли відповідальність за свої дії. Якщо ви стали жертвою насильства – не мовчіть. Ми розуміємо, як складно в цьому зізнатися навіть самим собі, не говорячи вже про правоохоронців тощо. Втім, якщо з вами, на жаль, стається подібне, ось кілька ресурсів, які можуть вам допомогти.

Ще маємо нагадати, що в нашій країні існує презумпція невинуватості, тож провину лікаря ще має довести слідство та суд.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: СКАНДАЛ НА ЗАКАРПАТТІ: лікар накачував ліками і ґвалтував пацієнтів! Жертви – чоловіки!

Читайте провідні новини дня:

  • Якою буде війна в Україні навесні 2024-го: важливі прогнози від експертів 
  • Ракета влупила за 500 метрів від кортежу Зеленського: що відомо про замахи на президента
  • У Шольца свої плани на Україну: стало відомо, чому Німеччина насправді не дає далекобійні ракети

Джерело