Одещина попрощалася з багатодітною родиною Кравців. Вони загинули в атакованій  російським дроном багатоповерхівці. Це подружжя військовослужбовців Олег і Тетяна, а також троє їхніх дітей — семимісячна Ліза, восьмирічна Злата і Сергій, якому було дев'ять років.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Сергія Осадчука. 

У селищі Раухівка місцеві жителі на колінах зустріли жалобну колону, яка проводжала в останню путь багатодітну родину Кравців. Загиблих тут всі знали. 

"Це страшна біда, страшне горе — і ця вся родина, прекрасні діти. Взагалі невимовний біль. Не вистачає слів, в це горе не віриться", — каже місцева жителька Ольга Зубрицька. 

Вчителі згадують — Олег Кравець закінчив школу з золотою медаллю, далі був Інститут Сухопутних військ з відзнакою. Він свідомо обрав шлях військового, як його батько. Молодший брат Олега Євген загинув в зоні АТО 2014 року. 

Ірина служила разом з дружиною Олега Тетяною. І як її подруга була свідком створення нової сім’ї.

"У них все було так швидко і красиво. Така любов була, любов сильна. Вони одне за одного, просто очі світилися. Це просто не передати", — каже Ірина. 
 
Коли Олег і Тетяна побралися, він всиновив трьох її дітей. Після переїзду з Маріуполя родина придбала в Одесі чотирикімнатну квартиру, аби у малих були окремі кімнати. Згодом народили спільну донечку Лізу.

У квартирі військових залишилася лише кухня. Коли тривала пошукова операція, рідні і друзі сподівалися, що у ній міг хтось вціліти. Не знаходив собі місця від тривоги і рідний батько восьмирічної Злати і дев'ятирічного Сергія — перший чоловік Тетяни. 

"Вони ж поїхали до Маріуполя, а діти жили спочатку зі мною, вона залишила їх тут і поїхала, бо там служила. Потім повернулася і вони поїхали до Одеси, вийшла заміж. Я думав, що вони будуть в тій третій кімнаті", — каже перший чоловік Тетяни Валерій Поліщук. 

Під завалами спочатку знайшли загиблого Олега, а наступного дня з-під важкої плити дістали жінку з немовлям. Сергійка і Злату відшукали останніми. Семимісячна Ліза загинула в обіймах матері. Їх і поховали в одній домовині.

Загалом від влучання "Шахеда" у одеську дев'ятиповерхівку загинули 12 людей. П'ятеро з них — діти.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Новини ТСН 11:00 за 6 березня 2024 року | Новини України

Нагадаємо, російська терористична армія атакувала Одесу в ніч проти 2 березня. Ударний дрон зруйнував під'їзд багатоповерхівки — майже 20 квартир. 

Читайте також: 

  • Свідомо вбиває немовлят, які сплять: Литва вимагає "серйозних та негайних" наслідків для Росії
  • Удар дроном по будинку в Одесі: пошукову операцію на місці трагедії завершили — наслідки (фото)
  • Під завалами будинку в Одесі знайшли тіла братика та сестрички: дітям було 10 та 8 років

Джерело