Карти Таро - це чудовий порадник, який може допомогти вам стати кращою версією себе. Також ви можете звернутися до них за допомогою у будь-який час доби. А для того, щоб дізнатися більше відповідей про власне майбутнє, читайте таропрогноз на весну 2024 року. 

Прогноз Таро на кохання та стосунки 

Карта весни 2024 року "Трійка жезлів"

Ця карта Таро свідчить про прозорливість, експансію, дослідження, споглядання. Вона розповідає про досягнення вершини, впевненість у завтрашньому дні, пошук нових можливостей, бажання йти за новими орієнтирами, знання, коли потрібно діяти, передбачення майбутніх подій, початок нової подорожі, усвідомлення своїх намірів, розуміння сенсу своїх дій. 

Таропрогноз на весну 2024 року: що карти нам віщують

Це дуже творча карта, яка закликає досліджувати власні можливості. Зараз ви подолали певний етап у своєму житті, тому слід озирнутися довкола, що рухатися далі, перед тим, як обрати новий шлях. 

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

Карта весни 2024 року "Четвірка мечів"

Ця карта говорить про важливість відпочинку, тимчасовий прихисток, певні очікування, внутрішні страхи, привиди минулих почуттів, вимушене усамітнення і спокій, отримання свого місця у світі, погляд на ситуацію збоку, відновлення сил, критичну оцінку своїх цілей, відмову від боротьби за потреби.

Минуле заважає вам рухатися далі. Ви зайшли в тупик і паралізовані своїми страхами та невпевненістю, яку нав'язали вам минулі невдачі, біль, розчарування та зради. Необхідно тверезо обдумати свої страхи - і вони зникнуть.

Протистояння з іншими людьми зараз недоречне. Краще відступити, подумати і побачити справжню суть ситуації. Передихніть, щоб підготуватися до майбутніх подій і переживань. 

Прогноз Таро на фінанси

Карта весни 2024 року "Зірка"

Ця карта свідчить про натхнення, ідеальну любов, розкриття істини. Вона нагадує про здійснення мрій, підказує, що для щастя необхідні самоаналіз та тверді переконання, говорить про світло в кінці тунелю, тверду віру в успіх, ідеалізацію людини або цілі, підвищення інтуїції та новий рівень довіри у стосунках з людьми.

Ваше самовираження досягне найвищої точки, ви зможете працювати мало не з енергіями Всесвіту, сподіватися на краще і бути впевненими у своєму майбутньому. Ситуація досить оптимістична, але вам потрібно вірити у себе. 

Для початку слід відновити мир у своїй душі та ви будете задоволені собою і своїм шляхом у житті. Але "Зірка" - це більше карта натхнення, ніж практичних порад. 

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика — не науки, і передбачення не завжди збуваються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

  • новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело