Ні Шойгу, ні Герасимова в командуванні російською армією, швидше за все, вже не буде, РФ піде в наступ на Київ, але їх буде зупинено в чорнобильському лісі, а влітку все зміниться на користь України.

Що чекає на Україну влітку 2024 року: відомий астролог поділився прогнозом

Про це у своєму інтерв’ю виданню “Главком” розповів астролог Влад Росс.

Зірки кажуть так: російські війська наступатимуть наприкінці травня-початку червня, зокрема можуть знову спробувати взяти Київ. У цьому вони слабо досягнуть успіху, а ось те, на що дійсно є сенс звернути увагу в цьому періоді, так це на ситуацію всередині самої Росії.

Репутація Путіна, а точніше його двійника, може сильно впасти й взагалі країну, якою керує цей тиран, чекають сильні потрясіння. Пертурбації можуть бути настільки серйозними, що ні міністра оборони РФ Шойгу, ні начальника генштабу Збройних сил РФ Герасимова ми більше не побачимо – до керівних структур ці два персонажі точно починаючи з травня вже не матимуть жодного відношення. Більше того, остаточно втратить свої повноваження і двійник Путіна.

Росія справді захоче піти у наступ на Україну з території Білорусі на Київ, а закінчиться ця спроба тим, що українські війська дійдуть Мінська. Розворот цієї ситуації розпочнеться десь під Чорнобилем.

“У російських військ немає жодного шансу прорватися до Києва, їх буде зупинено в чорнобильському лісі – це максимум, куди росіяни зможуть просунутися”, — сказав Влад Росс.

Найкращий момент для України настане з 1 червня 2024 року, коли Меркурій з’єднається з Білим Місяцем, Ураном, Юпітером, а Венера буде у поєднанні із Сонцем. Все просто зрушить з мертвої точки, а “період лихоліття” залишиться позаду, оскільки на нас чекає колосальна військова та фінансова підтримка.

Одним із найуразливіших місць, з погляду астролога, для нас, як і раніше, є Куп’янськ.

Джерело