Гороскоп на 28 лютого 2024 року, відкрийте для себе астрологічні прогнози знаків Зодіаку для любові, здоров'я та грошей. 

Хочете знати, що чекає на вас сьогодні в усіх аспектах вашого життя? 

Гороскоп на сьогодні: астрологічний прогноз на 28 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН
21 березня – 19 квітня

Овен,

У роботі та господарстві Сімка Монет та П'ятірка Жезлов: не закінчуйте день, думаючи про проблеми на роботі. Ви перенесете це лише наступного дня без рішення. Переосмисліть свої витрати і не дозволяйте собі стільки примх.

У коханні та оточенні Десятка Кубків та Двійка Жезлов: деякі дороги ведуть у нікуди, і ви йдете однією з них. Уточніть, що вам подобається, а що ні. Ось що таке спілкування та співіснування. Будуть документи, що загубляться.

Що стосується здоров'я та вашої енергії, Королева Кубків і Дурень: стрес, якщо з ним правильно впоратися, може стати паливом для певних завдань. Ваші зап'ястя та руки можуть бути більш чутливими, ніж зазвичай.

Ваш колір та щасливе число: синій та 7.

ТЕЛЕЦЬ
20 квітня – 20 травня

Телець,

У роботі та господарстві Десятка Меч та Справедливості: все гаразд, хоча в останню хвилину можуть бути сюрпризи. Ви показуєте, що можете все і щоб вони це побачили. Ваші фінанси трохи незбалансовані.

У коханні та оточенні Четвірка Жезлів та Паж Жезлів: ваш емоційний стан зміниться. Іноді вам потрібно починати все спочатку і вам цей час настав. Не надавайте цьому такого великого значення і шукайте свої бажання. Родич може бути частиною вашої ідеї, але зараз вона ще не повністю розвинена.

У здоров'я та вашої енергії Сімка Меч і Трійка Меч: загальна стабільність, так, перебуваючи так довго у певних позиціях, ви знаєте, що це тягне за собою. Вам слід більше рухатися і трохи фокусувати погляд, коли виникають обставини, які вас не тішать. Намагайтеся не робити те, що може змусити людей почуватися погано.

Ваш колір та щасливе число: Сірий та 0.

БЛИЗНЮКИ
21 травня – 20 червня

Близнюки,

У роботі та господарстві Туз Меч і Трійка Кубків: на даний момент те, чого ви прагнете, не здійсниться. Можливо, проблема не позаду вас, а попереду вас, і саме тому ви зволікаєте. Це час повільності та деякого занепокоєння. Приходить людина, яка вас нагородить або щось вам винна.

У коханні та оточенні Колісниця та Дев'ятка монет: будуть невеликі зміни, але ви будете за них вдячні. Ваш спосіб спілкування розвиватиметься, і вам це сподобається. На вас чекають хороші враження та зустрічі з вашим партнером чи родиною.

У здоров'я та вашої енергії П'ятірка Мечів та Вісімка Мечів: ви більш чутливі, ніж зазвичай. Все гаразд, це непогано. Просто викинь це і будь людиною. Після кількох сліз прийде шалене бажання підкорити світ.

Ваш колір та щасливе число: Рожевий і 1.

РАК
21 червня – 22 липня

рак,

На роботі та в господарстві Четвірка Монет та Лицар Жезлов: бережіть оточуючих. Ви надаєте собі більше значення, аніж думаєте. Ви відчуєте впевненість у тому, що робите. Важливо бути вимогливим, а й реалістичним.

У коханні та оточенні Сонце та Вісімка монет: ви шукатимете нові плани, нові способи зв'язку з партнером і таким чином посилити свої емоції. Приховуйте реальні потреби, а чи не негативні почуття.

У здоров'я та вашої енергії Вісімка Кубків та Король Кубків: або ви зупинитесь, або вони зупинять вас. Вимоги, які ви ставите до себе, змусять вас почувати себе погано. Ви не бажаєте витрачати свій час. Не дивіться на будь-кого і не робіть жестів, які викликають дискомфорт. Усі є енергія, і всі ми її поглинаємо.

Ваш колір та щасливе число: зелений та 4.

Гороскоп на сьогодні: астрологічний прогноз на 28 лютого для всіх знаків Зодіаку

ЛЕВ
23 липня – 22 серпня

Лев,

У роботі та господарстві Король Мечів та Імператор: вам доведеться шукати нові угоди, розмови або щось спілкуватися з іншою людиною в цьому оточенні, щоб знайти рішення та зміцнити зв'язки.

У коханні та оточенні Помірність та Дев'ятка Меч: у вас виникнуть почуття, які змусять вас розгубитися. Ви опинитеся між молотом і ковадлом, або між головою і серцем, або між двома людьми.

У здоров'я та вашої енергії Зірка та Туз монет: ви будете проінформовані про недоліки, які у вас є в даний момент. Вони несерйозні, але іноді перевіряти потрібно. Найбільш важливими видами діяльності будуть ті, які пов'язані з мистецтвом, землею та рослинами.

Ваш колір та щасливе число: фіолетовий та 5.

ДІВА
23 серпня – 22 вересня

Діва,

У роботі та економіці Лицар Меч і Король Монет: це день, повний метушні і стримуючих ситуацій, в яких ви не зможете добре розібратися. Фінанси спрямовуються на імпровізовані витрати.

У коханні та оточенні Диявол і Шістка Меч: ви відчуваєте необхідність охопити всі питання, які приходять вам на думку через страх, що оточуючі будуть роздратовані. Ви знаходите своє місце і незабаром на сцені з'являться нові люди, які зможуть перевернути все.

У здоров'ї та вашій енергетиці Паж Мечів і Дев'ятка Жезлов: справа не в кількості, а в якості, і це те, до чого вам доведеться прийти. Надмірне накопичення тягаря призведе до появи болю при прийнятті певних поз.

Ваш колір та щасливе число: бірюзовий та трійка.

ТЕРЕЗИ
23 вересня – 22 жовтня

Терези,

У роботі та економіці Колесо Фортуни та Закохані: ви на якийсь час підете з роботи або на невелику перерву, або в пошуках нової роботи. Слухайте свій внутрішній голос і дійте відповідно до реальних цілей. Принаймні ця зміна не вплине на ваші фінанси.

У коханні та оточенні Сімка Кубків та Місяць: все складається очікувано. Ви знайдете відчуття щастя та комфорту, яким зможете насолоджуватися разом зі своїми близькими. Можливо, ви отримали цікавий подарунок від людини, на яку ви не очікували.

Що стосується здоров'я та вашої енергії, Десятка Жезлов та Королева Меч: ваш душевний стан трохи розбитий. Якщо вам потрібно випустити пару та отримати допомогу, попросіть про це, не будьте таким перфекціоністом, щоб справити протилежне враження.

Ваш колір та щасливе число: Білий та 1.

СКОРПІОН
23 жовтня – 21 листопада

скорпіон,

У роботі та господарстві Король Жезлов та Туз Кубків: ви зможете приймати важкі рішення. Ви знаєте, що робите, але не подумали, що робити після цього. Буде багато грошей чи пільг, але в обмін на ту саму працю.

У коханні та оточенні Паж Монет та Десятка Монет: ви побачите все зверху, з погляду. Ви спокійні і можете рухатися вперед у тому, що бачите, що є великою перевагою для романтичних відносин у довгостроковій перспективі. Знайдіть баланс між сім'єю та групою друзів, щоб побачити, як член обох груп досягає незвичайного досягнення.

У здоров'я та вашої енергії, Королева Монет та Вісімка Жезлов: важливо, щоб у вас був хороший душевний стан. Ваша енергія починає слабшати, що може означати майбутні проблеми, особливо в області шиї, плечей та рук.

Ваш колір та щасливе число: червоний та 5.

СТРІЛЕЦЬ
22 листопада – 21 грудня

Стрілець,

У роботі та економіці, Смерть і Сила: ви братимете участь у більшій кількості завдань та пропозицій, у супроводі чи поодинці. Вас більше турбує імпульс, ніж підтримка. З'явиться грошова сума, яку потрібно перерахувати чи розподілити.

У коханні та оточенні П'ятірка Кубків та Королева Жезлов: ви не можете виправдовувати себе за те, як погано ви проводите час, або перекладати провину на інших. Ви повинні усвідомлювати, що проблеми починаються з їх самостійного вирішення, а потім, якщо має прийти допомога, вона прийде. Ви відійдете від знайомого, з яким більше не хочете мати нічого спільного.

По здоров'ю та вашій енергії Путівник і Шістка Жезлов: ви накопичуєте багато активності та енергії, що, якщо не витратити її, то можете захворіти, хоча так не здається. Складіть план дієти, занять спортом чи медитації.

Ваш колір та щасливе число: жовтий та 8.

КОЗЕРІГ
22 грудня – 29 січня

Козеріг,

У роботі та господарстві Сімка Жезлов та Жриця: ваше серце потребує більшого розуміння, коли вам погано на роботі. Це не робить нас найгіршими працівниками. Приберіть цю ідею зі свого фінансового становища, це лише миттєва втрата, яку ви скоро відшкодуєте.

У коханні та оточенні, Туз Жезлов та Чарівник: вам хочеться втрутитися в ситуацію чи висловити свою думку, і ви контролюєте себе. Замість рекомендувати вам продовжувати в тому ж дусі, рекомендується, коли прийде час випустити все назовні, контролювати інтенсивність. От і все.

Що стосується здоров'я та енергії, Лицар Кубків та Паж Кубків: бувають моменти, коли ви опиняєтеся на вершині, а потім на найнижчому рівні. Проаналізуйте, що відбувається з вашим тілом чи розумом, та спробуйте збалансувати це. Чакри також є фундаментальною частиною, з якою потрібно мати справу.

Ваш колір та щасливе число: коричневий та 7.

ВОДОЛІЙ
20 січня – 28 лютого

Водолій,

У роботі та економіці Двійка Меч та Лицар Монет: тримайтеся подалі від непотрібних конфронтацій, тому що в таких ситуаціях у вас буде шанс за щось поборотися. Решта вас не стосується. Хтось в курсі ваших фінансових рухів, тож, якщо хочете, побудуйте свою конфіденційність так, щоб потім не було сюрпризів.

У коханні та оточенні Шістка Кубків та Двійка Монет: все змінюється щодня. Ви більше не відчуваєте того і хочете знайти рішення, але не можете знайти підтримку, щоб почати це робити. Жіноча фігура, старша за вас, буде одним із ключів до вирішення цього питання.

У здоров'я та вашої енергії П'ятірка Монет та Дев'ятка Кубків: ви повільно скачуєтесь у такий душевний стан, через який вам не хочеться виходити з дому. Ваш розум упіймав

Джерело