Українці отримали астрологічний прогноз на 2024 рік і початок 2025 року. На Україну очікують важливі зміни та посилення бойової міці.

Період катастроф закінчується, з весни з’явиться надія: астрологиня дала прогноз для України на 2024 рік

Про це у відео розповіла астрологиня Олена Негрей.

Астрологиня згадала свій прогноз на 2022, в якому вона передбачала страшні події Україні через неправильно ухвалені рішення владою і негативні наслідки для українського народу.

Також в її прогнозі на 2023 рік йшлося про астрологічні аспекти, що означатимуть для України важкі часи і великі жертви, як в територіях, значних руйнуваннях, так і в загибелі людей.

За словами Негрей, вона ще тоді прогнозувала, що цей період триватиме два роки – саме 2022 і 2023 роки будуть дуже жорсткими для України. Проте в кінці 2023 року (коли закінчується петля Юпітера) і на початку 2024 року для України почнуться зміни, пов’язані з закінченням війни і з’явиться надії, що все закінчиться.

“Марс в 2022 році зайшов у 12-ий будинок, він був у у вигнанні і для народу це проявилося у масовій евакуації, виїзді за кордон. В 2023 році Марс – планета війни – зайшов в Місячні вузли, це був час кармічних змін”, – зауважує астрологиня.

Також Олена Негрей дала астрологічний прогноз на 2024 рік і початок 2025 року: “В 2024 році астрологічна ситуація вказує на те, що правлячі еліти будуть чекати важливі зміни і оновлення”.

Вона додає: “Восени 2025 року Меркурій і Юпітер зайдуть в знак Терезів, ми будемо бачити юридичні нюанси. Це може бути підписання домовленостей. А вже восени 2026 Марс зайде в Скорпіон і стане сильнішим, з’єднається в Місяцем і Нептуном – це буде означати підсилення питання рідної землі, простого народу”.

Крім цього, Олена Негрей також зауважує на символізмі планети Сатурн: “Сатурн – планета, що символізує правлячі еліти, про головного біля керма, у 2024 році робить трин на Плутон, що символізує хорошу трансформацію. Плутон загалом позначає фінанси, кредити, відсотки та банківську сферу. Тому, починаючи з березня 2024 року і до листопада 2025 року, ця тема буде дуже важлива для України і означатиме, що допомога та фінансування триватиме до кінця 2025 року”.

Астрологиня додає, що з травня 2024 року буде посилення бойової міці України, але все це буде йти одночасно з труднощами: “Навесні 2024 року (лютий і березень 2024 року) відбудуться події в Україні і в відносинах з партнерами, що будуть сприятливими для України. Це стане найкращим часом за всі ці два роки війни, … тут вже з’являється надія”.

Джерело