Українська співачка Анастасія Приходько неочікувано розкритикувала зіркову психологиню Наталію Холоденко.

Виконавиця показала, що її неабияк обурило в поведінці психологині. Так, Холоденко в своєму Tik Tok опублікувала ролик, де закликала українців "не програвати внутрішньо" та "визначати своє майбутнє" замість того, аби занепадати духом.

"Будь ласка, не програвайте внутрішньо. Бо коли ми програємо внутрішньо, у нас дійсно не буде жодного шансу на зміни. Так, зараз складна ситуація, але це час, коли ми самі визначаємо своє майбутнє. Ані екстрасенси, ані астрологи, а конкретно кожна людина, яка для себе прийняла рішення: я борюсь чи я прогнозую майбутнє", - висловилася Холоденко.

Анастасія Приходько жорстко розкритикувала Наталію Холоденко:

Однак Приходько не оцінила відео психологині. Виконавиця обурилася, що Холоденко з-за кордону розповідає українцям, як вони мають поводитися в умовах війни. Співачка також додала, що її неабияк "дратує психологиня".

"Якби ви тільки знали, як мене дратує ось ця психологиня. Що вона меле і для кого? Для батальйону Монако?" – обурилася Приходько.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Холоденко з розмахом відсвяткувала день народження в Монте-Карло. Охочі могли потрапити на свято психологині за 25 тисяч гривень.

Читайте також:

  • 44-річного В'ячеслава Узелкова госпіталізували до лікарні Києва
  • 18-річна донька Олі Полякової закрутила новий роман і зізналась, чи живе разом з бойфрендом
  • 48-річна Наталія Могилевська захопила своєю майстерністю катання на ковзанах

Джерело