У Польщі хочуть засудити чоловіка, який перевдягається у костюм ведмедя та вимагає від туристів грошей. Оскільки йому не дозволено так одягатися, поляк отримав уже 11 штрафів.

Про це пише польське видання wprost.pl.

За даними ЗМІ, на популярному курорті Польщі – в Закопане – чоловік вигадав, як заробляти на туристах. Він перевдягається у костюм білого ведмедя та вимагає грошей.

У Польщі чоловік отримав 11 штрафів через свій одяг: який вигляд він має (фото)

Польська актриса Ганна Турнау розповіла, що вона просто знімала на відео популярну в Закопане вулицю, коли до неї підійшов переодягнений у ведмедя чоловік і почав вимагати гроші за відео.

Муніципальна поліція наклала чоловіка аж 11 штрафів. Він не має постійного місця проживання, тому правоохоронці виписують йому штрафи готівкою. Виявляється, що "ведмідь" не має з цим жодних проблем і сплачує їх. Однак спіймати його на гарячому, тобто на вимаганні грошей з перехожих, не так просто.

"Міських охоронців у формі видно здалеку. Побачивши їх, ведмідь видаляється з займаного ним простору, ховаючись у різних місцях. Поліцейські не бачать цього ведмедя в будь-який момент часу", – розповів Марек Тшаскош з муніципальної поліції Закопане. Він додав, що плануються серйозніші заходи.

Чоловік, який маскується під плюшевого ведмедя, може опинитися перед судом.

Нагадаємо, в Польщі 55-річний чоловік змінив стать, переховуючись від поліції.

Читайте також: 

  • В "готелі смерті" вартістю майже 2 мільярди доларів жодного разу не зупинявся гість (фото)
  • Коли закінчиться війна в Україні: переможниця "Битви екстрасенсів" назвала важливий рік
  • Плакали всі: наречена, яка страждає на рак, виконала передсмертне бажання та вийшла заміж

Джерело