На фронті загинув учасник українського проєкту «Ліга Сміху», український ведучий та актор Ярослав Гаркавко. Про це повідомляють у телеграм-каналі проекту.

«Жахливі новини, в які не хочеться вірити. Не стало Ярослава Гаркавко, якого, ми впевнені, багато хто з вас знає. Наразі не вистачає слів, до голови лізуть лише приємні спогади, пов’язані з цією людиною», – йдеться у повідомленні.

Колега Ярослава Олександр Сердюк написав у соцмережі: «Загинув Ярик Гаркавко. І до біса всі практики, антидепресанти та спокій. Пекучий біль, дуже і дуже сильний. Ми періодично переписувались і хотілося підтримувати Ярика, але як же так, Ярик? Ми ж мали з тобою зустрітися? Ми ж домовилися записати подкаст?».

На фронті загинув український актор Ярослав Гаркавко

Раніше «Главком» писав, що під Майорськом Донецької області загинув заслужений артист України, соліст балету Національної опери Олександр Шаповал. Йому було 47 років. В театрі розповіли подробиці трагедії. «О 5-й ранку почався штурм, і він як воїн-гранатометник з напарником змінював диспозицію. В цей час прилетіла 120-а міна та Олександр загинув на місці, а напарник помер у шпиталі через 1,5 години», – розповіла архіваріус Національної опери Лариса Тарасенко.

У театрі кажуть, що Шаповал був великою творчою особистістю, для якої не існувало «маленьких партій». Як справжній артист Олександр створював сценічні образи, які запам'яталися назавжди шанувальникам балету. До того ж він був бездоганним партнером на сцені та добрим товаришем у колективі.

Джерело