Фандрейзингова платформа United24 запустила проєкт "Азовсталь. Символ незламності" задля збору коштів на підтримку України під час війни. У межах першого проєкту з останньої довоєнної партії металу заводу виготовили браслети, щоб зібрати кошти для закупівлі дронів. Про це 6 жовтня повідомили на сайті Офісу президента.

"Остання довоєнна партія з "Азовсталі" допомагатиме захисникам України. Вірю, що одного дня ми повернемося в Маріуполь і відбудуємо легендарний комбінат", – сказав генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Акторка і співачка Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою платформи UNITED24

Кожен браслет створений із 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 комбінату "Азовсталь". Саме з такого сплаву у 1981 році була виготовлена шахта для запуску космічного корабля, у 2012-му – новий саркофаг для ЧАЕС. Дизайн браслетів – паракорд з вигравіюваним гербом України – розробив ювелірний дім SOVA.

Платформа United24 презентувала браслети з металу

"Слово "Азовсталь" із власної назви заводу перетворилося на загальну назву – символ мужності та сили духу всього українського народу. Ми присвячуємо цей проєкт найвизначнішим людям світу – воїнам ЗСУ, а також кожному українцю, який захищає свою землю, – зазначив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Завдяки вашим пожертвам через United24 "Армія дронів" уже закупила для фронту майже тисячу БПЛА. "Символ незламності" допоможе посилити наших захисників новими важливими безпілотниками"

Більше деталей можна знайти тут.

Актор Марк Гемілл, який зіграв Люка Скайвокера у "Зоряних війнах", став амбасадором UNITED24

United24 – ініційована Президентом фандрейзингова платформа та основний майданчик для збору пожертв на підтримку України. Серед амбасадорів проєкту – спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, креативний директор Balenciaga Демна, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд.

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Джерело