Напередодні Дня працівників освіти, що відзначається у першу неділю жовтня, президент України Володимир Зеленський звернувся до вихователів, вчителів та викладачів. Глава держави привітав педагогів із професійним святом та подякував за те, що своєю працею вони виховали патріотів країни.

Відповідний ролик опубліковано на сторінці глави держави в Instagram. Зеленський підкреслив, що знання – це сила, а сила – це перемога, яку він назвав майбутнім українців.

“Шановні вихователі, вчителі, викладачі. Усі, хто своєю працею виховав молодих, сильних, відданих Україні патріотів, які сьогодні відважно захищають свободу нашої держави. Безмежна подяка вам за вашу важливу роботу! У ці часи ми чітко усвідомлюємо: знання – це сила. Сила – це перемога. Перемога – це наше майбутнє. Наше майбутнє – це Україна”, – заявив президент.

Зеленський привітав педагогів із професійним святом

Глава держави наголосив, що Україна обов’язково процвітатиме, адже її наповнюють освічені громадяни.

Представникам сфери освіти країни Зеленський побажав здоров’я, енергії та терпіння, зазначивши, що й сам колись був учнем, тому розуміє, наскільки важливим є останнє.

Також президент заявив, що День освітян – загальне свято, до якого причетні всі без винятку: і вчителі, і діти, і батьки.

“З Днем працівників освіти! Слава Україні!” – резюмував глава держави, вручивши нагороди найкращим українцям у цій галузі.

Джерело