У Чернівцях поліцейська втрапила в гучний скандал. На запрошення директорки школи працівниця поліції прийшла на заняття до дітей і, за словами їхніх батьків, почала цькувати, ображати та погрожувати. Школярів навіть лякали повістками до ТЦК для їхніх батьків.

Що насправді трапилося в чернівецькій школі, що про це думає її директорка та як реагували діти, розповів в ексклюзивному сюжеті для TSN.ua журналіст Артем Зябкін.

Скандал у Чернівцях

“Фото, на якому злочинці, до яких директор викликає працівників ювенальної поліції”, – ось так починається допис Інни Козуб, мами одного з хлопчиків на фото.

Скандал у гімназії в Чернівцях: поліцейська принижувала дітей і погрожувала “повістками для татусів”

За її словами, 6 березня у класі її дитини стався гучний інцидент. Без попередження батьків на заняття до учнів 5-го класу нібито на запрошення директора раптово прийшла представниця поліції та почала знущатися з дітей.

Поліціянтка оскаженіла?

Але й це ще не все. Поліцейська, схоже, “була в ударі” і почала залякувати дітей тим, що їхніх батьків перевірятимуть правоохоронці, а до татусів прийде ТЦК.

Діти “боялися дихати”

Ірина пише, що діти були вкрай налякані і буквально “боялися дихати” у присутності поліціянтки. Реакція ж батьків була швидкою. Щойно вони дізналися про інцидент – звернулися по пояснення до директорки, і відповідь їх шокувала.

Директорка дала пояснення

Пізніше журналісти “Суспільного. Чернівці” отримали аудіозаписи того, як поліцейська розмовляла зі школярами.

Вже журналістам “виразніше” про свою мотивацію викликати до гімназії поліцейську розповіла і директорка школи. Але якщо чесно, сказала вона повну маячню, нібито просто хотіла нагадати дітям про їхні обов’язки.


“Ми подумали, що якщо їм розповісти про їхні обов’язки, а не тільки про їхні права, хто має право і що, а що вони приходять до школи вчитися, у них має бути належний зовнішній вигляд, а не те, що вони випускають волоси. Дітей ніхто не принижував, насилля такого не було, якщо їх заставити поприсідати, я в цьому не бачу нічого страшного, вони на фізкультурі так само бігають і присідають”.

Інцидент розслідуватимуть?

Писати заяву на звільнення директорка не хоче. Можливо, замість таких виправдань краще взагалі мовчати?  ВУ місцевому управлінні освіти також бачили аудіозапис, директорку та вчителів за голосом впізнали – обіцяють розібратися.

В поліції також уже перевіряють інформацію, про яку йшлося в дописі, та розглядають звернення батьків. Щодо поліцейської розпочали службове розслідування.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: СКАНДАЛ У ГІМНАЗІЇ! Поліцейська принижувала дітей і лякала повістками до ТЦК?! Батьки в шоці!

Читайте провідні новини дня:

  • Якою буде війна в Україні навесні 2024-го: важливі прогнози від експертів 
  • Ракета влупила за 500 метрів від кортежу Зеленського: що відомо про замахи на президента
  • У Шольца свої плани на Україну: стало відомо, чому Німеччина насправді не дає далекобійні ракети

Джерело