Всі українці переконалися в тому, що війна – не привід не кохати, адже це світле почуття ламає безліч перепон та сіє радість у серці.

Нещодавно стало відомо, що лише у Києві за 7 місяців війни стали батьками 8 975 пар та створили 16 850 сімей.

Зірка

Зірка

Виконавці головних ролей серіалів Нового каналу "Новенька", що вийшов у 2019 році, і "Полкан", прем'єра якого відбудеться восени 2022-го, одружилися! Актори Єгор Козлов та Юлія Буйновська (також знімалась в "Кріпосній") одружилися 22 вересня – у другу річницю їхніх стосунків.

"Буквально місяць тому ми вирішили, що все має статися саме цього дня , - розповідає Єгор Козлов. - Хотіли зробити по-іншому. Можливо, коли закінчиться війна. У нас було багато планів, але, нарешті, зрозуміли, що не хочемо тягнути і шукати найкращий момент."

Зірка

Освідчився Єгор Юлії чотири місяці тому. Це сталося на місці, де закохані вперше поцілувалися – на березі Дніпра, біля пішохідного мосту у Києві.

"Тоді було дуже романтично і зворушливо, - згадує хлопець. - До речі, це сталося напередодні літа, хоча обручку я купив ще в грудні минулого року і постійно шукав слушний момент. Коли почалася війна, все відклалося. Але в результаті сталося так, як мало трапитися. Я ні про що не шкодую. Ми абсолютно щасливі, що це відбувається саме зараз!"

День розпису пари був максимально інтимним та камерним. Закохані кажуть, що робили все за часом і можливостями, але щиро і з любов'ю.

"Ми прокинулися разом. Я попросила не дивитися на мене в сукні, тому розійшлися по різних кімнатах, - ділиться Юля Буйновська. - Швидко зібралася і поїхала робити красу. Побачилися ми вже біля РАГСу. Були тільки близькі люди. Загалом, здається, 17 гостей: рідні Єгора, наші вже спільні друзі та людина, яка нас "звела", це режисерка серіалу, в якому ми зіграли одні з головних ролей, Міла Погребиська. Мої батьки, на жаль, не змогли приїхати, оскільки вони за кордоном. Не було мами Єгора, тому ми дуже засмутилися, я навіть плакала на самій церемонії, але мами постійно підтримували з нами відеозв'язок! Після розпису пішли в кафе, з'їли тортик і випили шампанського. Потім у нас було два медових вихідних. Не пам'ятаю, коли відчували себе так добре!

Зірка

Джерело