Українська акторка, яка стала знаменитою завдяки серіалу "Школа" активно веде свій блог в соціальній мережі instagram. На ньому вона розповідає подробиці свого особистого та творчого життя, ділиться своїми думками з шанувальниками. На її акаунт підписані 1,8 млн осіб

Ліза Василенко з серіалу

Як відомо, ще перед війною Ліза вирішила будувати свою кар'єру в Росії та через свої висловлювання про Україну ще перед війною потрапила до бази "Миротворець". Крім того, вона нарвалася на хейт на своїй сторінці та змушена були вимкнути коментарі.

Ліза Василенко з серіалу

Проте, після повномасштабного вторгнення в Україну акторка змінила свою точку зору та вибачилась перед українцями. Вона сказала, що їй соромно, за свої слова, які вона тоді сказала:

"Мабуть, моєю крайньою точкою був Київ. Але, коли я потрапила до Москви, то зрозуміла, що це, звичайно, небо й земля… В Україні нема чого робити, а там — багато можливостей… Якщо трапляється якась хр*нь, я завжди думаю про те, що краще здохнути тут, ніж в Україні"

Ліза заявила, що змінилася й тепер не така, як раніше. Проте в Україну вона не поспішає повертатися. Зараз дівчина мешкає в Іспанії. Вона потішила підписників чарівним фото в тоненькому купальнику на тлі водоспаду.

Шанувальники оцінили фігуру та зовнішні дані Лізи. Відмітили її природну красу та зауважили, вона дівчина, просто "відпад".

В одному з коментарів Лізу попросили повернутися додому та зауважили, що на західній Україні водоспади теж не гірші.

"Приїжджай до нас на Закарпаття ! В наші Україні гарні водопади", - написано у коментарі.

До слова, зірка "Школи" Василенко, яка облила брудом Україну, поневіряється московськими підворіттями: "Загубилася..."

Раніше ми писали, що Акторка серіалу "Школа" Ліза Василенко відреагувала на внесення до "Миротворця": "Я не зобов'язана любити свою країну".

Джерело