Так, російське видання Кulturomania.ru повідомляє, що концерт Лорак у Новосибірську, запланований на 25 листопада, скасовано.

"Концерт Ані Лорак у Новосибірську, який мав пройти 25 листопада, скасовано. Швидше за все на рішення організаторів вплинула критика спецоперації з боку української співачки", - повідомляє видання.

Глядачам запропонували повернути гроші за квитки. 

У Ані Лорак несподівано почалися проблеми у росії: ЗМІ розкрили подробиці

При цьому журналісти не нагадали, що такого критичного Лорак говорила на адресу російської «спецоперації».  

Російські ЗМІ зазначають, що якщо в Новосибірську концерт Лорак скасували організатори, то в інших кількох російських містах вона сама скасувала виступи.

У Ані Лорак несподівано почалися проблеми у росії: ЗМІ розкрили подробиці

«Мовчання буває дуже гучним. Я завжди намагалася виправдати, але в таку мить жодних виправдань немає. Скажу більше, я чекала, для мене це дуже болісна тема, бо це моя найкраща подруга, людина, на честь якої я назвала свою старшу дочку. Я чекала до останнього, але коли минуло три місяці і була тиша, мене особисто це вбило», - зізнавалася Подкопаєва в одному зі своїх інтерв'ю.

Примітно, що у червні Лорак була помічена на вечірці з нагоди відзначення дня народження сина Пилипа Кіркорова.

Артист, нагадаємо, не лише їздить до окупованого Криму, а й називає російських військовослужбовців, які беруть участь у війні проти України, «героями».

Кіркоров фотографується з окупантами та дарує їм квитки на свої концерти.

Тим часом Максим Галкін на своїх концертах не приховує свого негативного ставлення до дій російської влади та артистів, які завзято підтримують Путіна та війну. 

Джерело