Астролог засмутила прогнозом для українців на серпень.

“Не нехтуйте тривогою”: астролог передбачила спалах війни в Україні

Астролог Ксенія Базиленко заявила, що серпень буде переломним моментом у війні з Росією. За її словами, українцям потрібно зібрати всю свою волю в кулак і витримати такий нелегкий час.

Про це повідомляє УНН.

“Особливо сильний астрологічний показник, який призведе до цієї ситуації, – поєднання Марса, Урана і Північного вузла. Це рідкісне з’єднання. Воно діє так само, як і затемнення. Марс – це дії і вчинки, Північний Вузол – це мета нашого розвитку, Уран – планета великих раптових змін, адже він реформатор. Це поєднання несе в собі як великі можливості, так і великі руйнування для всього світу, особливо в політичному і економічному напрямках. Ці складні зміни необхідні для еволюції і подальшого розвитку”, – говорить астролог.

Вона додала, що для України серпень принесе спалах бойових дій, почастішання ракетних обстрілів, підвищення цін. Особливо це буде відчутно в першій половині серпня.

“Кожному з нас слід вибрати правильну стратегію поведінки. Наші імпульсивність, спалахи гніву, агресія зараз будуть дуже небезпечні і можуть призвести до тяжких особистих наслідків”, – додала експерт.

Джерело