“Підвищена небезпека”: астролог назвала критичний місяць для України

“Підвищена небезпека”: астролог назвала критичний місяць для України

За словами астролога, можуть статися дуже серйозні речі. Зірки говорять про розруху, але є і хороші моменти.

Серпень буде дуже серйозним місяцем для всієї України. Країна повинна бути готова до серйозних випробувань, але разом з тим, зовсім скоро Україна може стати зовсім іншою державою в потужному союзі з європейськими країнами.

Докладним прогнозом для України поділилася астролог Валентина Віттрок на своїй сторінці в Facebook. За її словами, жахливих речей не передбачається.

“Якщо подивитися на натальну карту України на початку серпня то прогресії якогось жаху не показують: Юпітер стоїть на сонці України в домі партнерів (підтримка, популярність країни) в будинку війни (8 – й будинок) звичайно є Марс – воєнні дії, але також знаходяться прогресивне Сонце, білий Місяць (ангел хоронитель) і Меркурій який знаходиться на натальном Марсі, з’єднання Меркурія з натальними Марсом може означати вибудовування/стратегію дій”, – пише астролог.

Вона також попереджає, що можливі й деякі потрясіння.

“Плутон для 4-го будинку (це будинок Батьківщини, землі, нерухомості) може означати руйнування, військові дії, але також кардинальні зміни, ремонт. Взагалі, Уран заходить в будинок Батьківщини України на кілька років, це може означати переформатування країни, наприклад створення нової Союзної держави – Польща/ Україна/ Литва. Тобто в наступні роки може виникнути нова держава на основі особистих свобод з Національною самоідентифікацією, також цілком ймовірно входження в Євросоюз і зміна грошей – перехід на Євро”, – стверджує Віттрок.

Астролог також зазначила, що час руйнувань і розрухи дуже швидкої піде, Україна почне різке відновлення.

“На початку серпня спантеличує квадрат натального Плутона до транзитного Сатурну який стоїть на Місяці (душа українського народу) в натальній карті України. Тяжкий тягар розрухи, кармічні уроки, щось йде в небуття як віджилий матеріал. Смерть і трансформація, на жаль, мають місце. Однак транзит білого місяця у Водолії на Місяці України також потрібно враховувати як роботу ангела-хранителя”, – додала вона.

При цьому, Валентина Вітторк відзначає деякі таємні речі, про які не знатимуть українці. Ці речі відбуватимуться на користь України.

“Поки у натального Плутона є крім опозиції і підтримують аспекти з дому партнерів Венерою і секстиль транзитного Південного вузла (аспект договорів) з Ураном/ Нептуном/ Ліліт – це постачання зброї, таємні плани, військові дії на морі”, – резюмує астролог.

Джерело