Війна України з Росією за свої території може тривати від одного до двох років. До грудня 2022 року Збройні сили України проводитимуть активні дії на територіях до так званих кордонів ОРДЛО, які під контролем окупантів.

Україні у 2023 році доведеться вирішувати два питання: астролог дав прогноз, коли закінчиться війна


Про це заявив астролог Дмитро Уранус. За його словами, у 2023 році Україні доведеться вирішувати два питання – що робити з Кримом і як діяти з Донбасом.

“2022 і 2023 роки для України дуже небезпечні, війна може триватиме 1-2 роки. Але найнебезпечніший період буде з 2029 по 2032, особливо 2031-2032 роки. У цей час війна може повторитися і буде вдесятеро страшніша. Зараз потрібно зробити все, щоб ця війна більше не повторилася, точніше більше не було кому її повторювати”, – підкреслив астролог.

Водночас він уточнив, що загроза ракетних ударів зберігається – тим, хто залишив Київ і Харків, поки що не варто повертатися, хоча Росія і візьме невелику паузу після масованих ударів 25-26 червня

Як повідомляв OBOZREVATEL, астропсихолог Валентина Віттрок зазначила, що президент Росії Володимир Путін, який розв’язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Однак найбільш підходяща його психотипу дата – 7 жовтня 1950 року.

Крім того, відомий французький віщун Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона торкнеться Парижа. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтво провидця переглянули.

Джерело