З кінця червня Україну очікують запеклі бої.

Окупанти підуть на штурм: астролог назвала дати запеклих боїв влітку – гороскоп для України

 

Війна в Україні триває вже 4 місяць. Кожен українець мріє швидше повернутися додому, але окупанти штурмують всю країну.

Астрологи відзначають, що влітку почнеться ескалація і бої будуть запеклими.

Як розповіла у своєму прогнозі Ольга Медвецька, влітку 2022 року буде ескалація. За словами астролога, це пов’язано з напруженим періодом між планетою війни Марсом і планетою розширення Юпітером.

“З 6 червня ці дві планети будуть віддалятися один від одного. Тому ступінь напруги на фронті буде знижуватися, але це не означає, що ворог буде відступати. Інтенсивність наступів буде знижуватися. Очікуються переговори, період затишшя”, – говорить астролог.

Медвецька попередила, що це ще не кінець боїв.

“Використовуйте цей час для відновлення сил, оскільки це ще не кінець”, – порадила вона.

Україну чекає ескалація війни
З 25 червня до 6 липня буде квадрат Марса і Плутона, остання – планета руйнування, її мета – зруйнувати, щоб створити нове.

“Це буде новий етап ескалації, дуже непростий період на фронті. Очікуються наступальні дії. І 8 липня Марс перейде в знак Тельця”, – говорить астролог.

З 29 червня по 2 липня очікуються запеклі бої, це-період найбільшої напруги.

“Складний етап буде з 18 по 21 липня. Ймовірно припинення домовленостей, розірвання договорів. Останній період, найімовірніше, буде найскладнішим за всю війну. Це буде час різких змін”, – прогнозує астролог.

Коли закінчиться війна в Україні
Астролог Анжела Перл вважає, що Україна виганятиме ворога зі своєї землі у червні 2022 року. Російські окупанти не зможуть рухатися далі.

За прогнозом фахівця, в цей час йтимуть сильні бої і буде складно, проте кроки для того, щоб відкинути загарбників з України, будуть успішними.

Перл розповіла, що ще один складний період буде під Новий Рік. Проте вже у серпні та вересні цього року на велику територію України повертатимуться люди.

Джерело