Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус вважає, що для подолання пандемії COVID-19 необхідно, щоб постачання вакцин по механізму COVAX було пріоритетним у світі.

Про це він написав у своєму Twitter.

Також він назвав дві інші умови для подолання всесвітньої епідемії: виконання зобов'язань щодо справедливого розподілу доз лідерами країн "Великої двадцятки", а також скасування права на інтелектуальну власність виробниками вакцини від коронавірусу.

Голова ВООЗ назвав три умови для подолання пандемії COVID-19

"Жодна країна не може припинити пандемію COVID-19 ізольовано від решти світу. І жодна країна не може захистити здоров’я свого народу, не працюючи над захистом здоров’я всіх людей. Разом!", – заявив Гебреєсус.

Що відомо Всесвітня організація охорони здоров'я планує поновити розслідування походження коронавірусу за допомогою нової групи вчених. Наприкінці січня 2021 року група експертів ВООЗ, які вивчають походження коронавірусу, відвідала ринок морепродуктів у китайському місті Ухані. У лютому місія ВООЗ оприлюднила перші результати розслідування щодо походження COVID-19. Пандемія COVID-19 розпочалася в грудні 2019 року в Ухані. Світова спільнота активно звинувачувала КНР у приховуванні справжніх масштабів епідемії та обставин її початку. У жовтні у ВООЗ заявили, що невдовзі людство здолає майже 60% шляху у боротьбі з пандемією COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело