Учасниця першого сезону шоу "Холостяк" та телеведуча Марина Арістова розповіла про причину розлучення із екснардепом Юрієм Арістовим.

Про це вона зізналась в інтерв'ю блогерці Аліні Доротюк.

Ведуча зізналась. що після того, як Арістов пішов у політику, їх стосунки дуже сильно змінилися.

Колишня дружина екснардепа Арістова розповіла про те, що їй довелося терпіти у шлюбі:

Колишня дружина екснардепа Арістова розповіла про те, що їй довелося терпіти у шлюбі:

Перший час чоловік був постійно у справах і не приділяв їй часу, а на другий рік "депутатства" він завів собі коханку, адже "так прийнято в політиці".

"Мій чоловік дуже змінився, коли пішов у політику. У мене чоловік просто збожеволів. Перший рік він розгрібав, навчався, і ми майже не спілкувалися, а через рік була зрада, бо в політиці – що? У політиці у всіх є коханки. У тебе є коханка – ти молодець. У тебе немає коханки – ти не дуже", – розповідає телеведуча.

Після того, як Марина спіймала його на зраді, він почав дорікати їй тим, що вона ніхто в цьому житті й взагалі не має права вказувати, що йому робити.

Жінка готувалася до розлучення, однак у розпал епідемії коронавірусу Арістов потрапив до реанімації, і вона вирішила його підтримати навіть попри образи та зради.

Колишня дружина екснардепа Арістова розповіла про те, що їй довелося терпіти у шлюбі:

"Я так зрозуміла, що спіймала на гарячому в перші тижні їхнього спілкування. Потім я два місяці розлучалася, він ще з нею погуляв, потім поїхав до реанімації та кинув її. І я пробачила. Я подумала, що варто спробувати знову, і він реально став більш людяним. Він змінився", - додає Арістова.

Однак після того, як екснардеп одужав, він знову повернувся до коханки. Марина пішла не одразу, адже розуміла, що їй треба прогодувати родину і лише після того, як "стала на ноги", офіційно подала на розлучення.

Нагадаємо, у липні минулого року Арістова помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, де ціни за номер на двох стартують  від 100 тисяч гривень.

Також, нардеп Богдан Торохтій порадував себе в Європі люксовим автомобілем за 7 мільйонів

Джерело