Журналісти виявили зв’язок між нардепом Іллею Ківою та компанією, зареєстрованою жителем окупованих територій Луганської області.
Нардеп від ОПЗЖ Кива отримував гроші від фірми, яка фінансує бойовиків “ЛНР”

Так, у своїй декларації нардеп вказав дохід у розмірі мільйона гривень від здачі в оренду жомової ями в Полтавській області. Журналісти з’ясували, що орендувала той об’єкт ТОВ “Компанія Сиквел”, яка зареєстрована у Львові.

Печатка цієї фірми була виявлена ​​на фотографіях, які в жовтні 2020 року опублікувала СБУ, коли накрила великий конвертаційний центр. Пізніше з’ясувалося, що за адресою реєстрації такої компанії немає.

В результаті журналістам вдалося розшукати людину, яка зареєструвала ТОВ “Компанія Сиквел”. Ним виявився відвертий сепаратист, житель “ЛНР” Олександр Попив.

Він ходить у військовій формі, ненавидить “укропів”, лікується в Москві, вітає з днем ​​народження молоду республіку, а потім приїжджає до “укропів”, реєструє фірму, і ця фірма починає платити нездорові кошти за оренду бур’янів (жомової ями) Іллі Киви”,–йдеться в розслідуванні.

Цією справою за словами журналіста Дениса Бігуса вже займається СБУ. Сподіваємося, що справа буде доведена до кінця і країна нарешті побачить, як сепаратист Кива, який фінансує бойовиків на сході через фіктивні фірми, відправиться за ґрати.

Сообщение Нардеп від ОПЗЖ Кива отримував гроші від фірми, яка фінансує бойовиків “ЛНР” появились сначала на NEWS TiME.

Джерело