Вчора, 29 грудня, о 22 год мешканцям вул. Коновальця, 128, що в Івано-Франківську поставили під вікнами (малу архітектурну форму) МАФ. Люди викликали правоохоронців. Однак, поліція сказала, що дозволи є, відтак вони тут безсилі.

Як розповідає мешканка вул. Коновальця, 128 кв. 1 Світлана Дащенко, тимчасову споруду поставили на прибудинковій території, і тим більше – на зеленій зоні. Відтак вона уже того ж вечора звернулася у службу оперативного реагування міськвиконкому. Так, жінка дізналася, що дозвіл видали підприємцю Головатому, який займається роздрібною торгівлею.

«Не розумію на підставі чого було прийнято таке рішення, – обурюється Світлана Дащенко. – Бо цей пан так вирішив? І чому він вибрав саме мої вікна?»

Подаруночок під новий рік: у Франківську людям під вікна поставили МАФ

Жінка додає, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликає проголосувати у соціальній мережі за Івано-Франківськ, як найкраще європейське місто. Тим часом наше місто перетворюється на ринок. «Забудовують всі прибудинкові території будками псячими», – вважає вона.

Додамо, що у двох метрах від цієї тимчасової споруди знаходиться приміщення Укрпошти, до якої два роки тому зробили прибудову і тепер там торгують овочами. Як наслідок, два вікна квартири Світлани Дащенко знаходяться у глухому куті.

За словами пенсіонера Анатолія Водоп’янова, вчора він уже лягав спати, як побачив, що у вікнах щось мерехтіло. Спершу думав, що це МАФ шаурми переносять, що знаходиться через дорогу. Приглядівся, а «шаурма» на місці, ставлять щось нове.

«Вирішив Марцінків нам поставити подаруночок під новий рік», – бідкається пенсіонер.

Його дружина Ольга Водоп’янова додає, що і її чоловік і зять – учасники бойових дій. «Зять поїхав третій раз в АТО, служить у десантній бригаді морської піхоти», – каже вона.

«Ви ж бачите скільки машин під будинком, нема де пройти, – акцентує пенсіонерка. – Ніхто навіть не спитав. Ну як це так? Величезна буда, і ще кажуть, що будуть ставити скоро й інші, правда, через дорогу. Вони ж там поставили «шаурму», що люди вже рік воюють, бо їм смердить, а тепер ще й нам тут щось ставлять».

«Через мій труп тільки, – додає пан Анатолій. – Я учасник бойових дій і я не допущу оце під вікнами».

Як повідомили «Галицькому кореспонденту» в управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міськвиконкому, МАФ поставили відповідно до рішення виконавчого комітету від 15 листопада. Однак, оскільки люди проти на сьогоднішній виконком виноситься проект рішення щодо відміни рішення виконкому про дозвіл на встановлення цієї споруди.

Подаруночок під новий рік: у Франківську людям під вікна поставили МАФ Подаруночок під новий рік: у Франківську людям під вікна поставили МАФ Подаруночок під новий рік: у Франківську людям під вікна поставили МАФ Подаруночок під новий рік: у Франківську людям під вікна поставили МАФ Подаруночок під новий рік: у Франківську людям під вікна поставили МАФ

Джерело