Днями відбувся з’їзд партії “За майбутнє”. На подію зібралися депутати місцевих рад, голови громад та активісти партії, проте про масковий режим та соціальну дистанцію подбати забули.

Фото із з’їзду у мережі опублікував депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко, пишуть Галицькі Гроші.

“Щиро радію, що на зустрічі із депутатами місцевих рад, головами громад, активістами партії із Надвірнянщини, Яремчанщини, Богородчанщини та Отинійської ОТГ вдалося обговорити багато важливих тем. Наш спільний напрямок роботи залишається незмінним: дороги – інвестиції – розвиток громад,” – написав депутат.

Проте організатори про протиепідеміологічні заходи безпеки не подбали. На фото видно, що учасники події не наділи маски та не дотримувались соціальної дистанції.

Нагадаємо, нещодавно співвласник курорту “Буковель” Олександр Шевченко заявив що “Тут ніякий вірус не живе” та гірськолижний курорт продовжить свою роботи навіть в період локдауну. Зазначимо, що уряд може дозволити роботу курортів у період жорсткого карантину. Таке рішення обурило місцевих підприємців. Вони згуртувалися у мережі та погрожують перекрити дорогу до “Буковелю”, якщо його роботу дозволять під час локдауну.

Джерело