З міста Чернівці прийшли вельми тривожні новини. Тут мати школяра 5-го класу місцевої гімназії №5 Інна Козуб розповіла дуже емоційну історію, яка сталася з дітьми.

Одна з місцевих поліцейських, яка прийшла до школи на запрошення директора та класного керівника, залякувала дітей, виснажувала їх фізичними вправами, а також розкидалася погрозами на адресу батьків.

Про це мати одного зі школярів Інна Козуб повідомила у соціальній мережі Instagram.

Співробітниця ювенальної поліції заявила, що може оштрафувати батьків, щоб вони не мали грошей купувати дітям їжу.

"Пані поліцейська дуже цікавилася заробітною платою батьків, залякувала, що вона має право виписати штрафи, і вони (діти) "жерти не будуть щомісяця", - розповідає мати школяра.

Мати стверджує, що за ситуацією спостерігали класний керівник, а також шкільний психолог, який навіть не намагався втрутитися і зробити зауваження неадекватним діям поліцейської.

А поліцейська натякнула, що здасть до ТЦК батьків школярів.

"За цим усім спостерігали дорослі в особі класного керівника і, найголовніше і шокуюче, шкільного психолога! Відбувалося залякування дітей: інтернатом, колонією, СІЗО, перевіркою будинків працівниками поліції на придатність їхніх тат до військової служби. За словами сина, вони боялися дихати, зі сльозами в очах сиділи усі", – повідомила Козуб.

Раніше повідомлялося, напав на військкомів із сокирою, а інший збив їх машиною: поліція та військові спостерігали, як на Буковині б'ють ТЦК.

Також, уклоністський фронт зазнає втрат: чоловік покалічився під час штурму паркану на кордоні.

Джерело