За добу 7 березня росіяни атакували три прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську та Городнянську.

Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

Новгород-Сіверська громада:

14 вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Бучки. Дев'ять вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) по селу Буда Вороб’ївська. 18 вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Грем’яч.

Семенівська громада:

FPV-дрони, САУ, скиди з БпЛА та міномети: росіяни атакували три прикордонні громади Чернігівщини Два вибухи (приходи, ймовірно, ствольна артилерія) в районі села Шишківка. Два вибухи (приходи, ймовірно, вибуховий пристрій скинутий з БпЛА) в напрямку села Леонівка. Шість вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Миколаївка. П'ять вибухів (приходи, ймовірно, з міномета 120 мм) в напрямку села Леонівка. Один скинутий з БпЛА предмет із запалювальною сумішшю, який загорівся при ударі об землю в напрямку села Карповичі. 15 вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Луб’яне. 20 вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Карповичі. 11 вибухів (приходи, ймовірно, FPV-дронів) в напрямку села Заріччя. Чотири вибухи (приходи, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Блешня.

Нагадаємо, що під час обстрілів військами РФ Семенівської громади 7 березня загинув 51-річний чоловік. Його тіло біля воронки від вибуху знайшли сусіди. За інформацією прикордонників внаслідок обстрілу також поранений ще один місцевий житель.

Городнянська громада:

15 вибухів (приходів, ймовірно, з самохідних артилерійських установок) в напрямку села Гасичівка. 16 вибухів (приходів, ймовірно, з міномета калібру 120 мм) в напрямку села Сеньківка. Один вибух (прихід, ймовірно, FPV-дрона) в напрямку села Сеньківка.

Нагадаємо, що за добу 6 березня росіяни атакували три прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську та Сновську.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело