7 березня у Києві відбудеться незвичайна подія – усі домашні улюбленці зможуть подорожувати Київською кільцевою електричкою абсолютно безкоштовно.

Цей день стане справжнім святом для власників чотирилапих, пір'ястих, а також тих, хто має у домі плазунів, земноводних або навіть рибок.

З ініціативи «Укрзалізниці», практично всі види домашніх тварин зможуть скористатися цією унікальною можливістю. Єдиною винятковою категорією стали зайці – їх у цей день в поїздах не прийматимуть.

Сьогодні ваші рибка та змія їдуть безкоштовно: Укрзалізниця дозволила

Організатори заходу також нагадали про важливі правила перевезення тварин, щоб подорож була безпечною як для улюбленців, так і для інших пасажирів. Так, всім чотирилапим мандрівникам обов'язково потрібно надягати ошийники та намордники. Що стосується менших друзів – їх слід розмістити у спеціальних переносках.

Сьогодні ваші рибка та змія їдуть безкоштовно: Укрзалізниця дозволила

Але не все так гладко у потягах Укрзалізниці, адже нещодавно українки зтикнулися з дикими забобонами – провідник "Укрзалізниці" не впускав жінок у поїзд раніше за чоловіків. 

У її публікації на сторінці у соціальній мережі Facebook вона зазначає, що під час посадки на потяг "Львів - Запоріжжя" провідник на ім'я Петро Ковбасюк категорично відмовлявся впускати у вагон жінок-пасажирок. Свою незрозумілу позицію він доводив тим, що першим має зайти чоловік. Ситуація загрожувала затримкою відправлення складу, адже серед тих, хто чекає на посадку, спочатку не виявилося жодного пасажира чоловічої статі.

Джерело