Пʼятеро Захисників із Рівненської області доєналися до Небесного Легіону. Відразу із чотирма Героями прощалися у Рівненському районі та з одним військовим у Костопільській громаді.

Нeпoпрaвнa втрaтa: на фрoнтi зaгuнули 5 вiйськoвих iз Зaхoду Укрaїни

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Роман Шепелевич
Наприкінці вересня 2023 року отримав повістку та пішов служити. На честь пекарні, в якій працював, взяв позивний “Люкс”. Роман, будучи у короткій відпустці зимою, офіційно одружився з коханою Владиславою. На жаль, 28 лютого 2024 року 27-річний солдат Роман Шепелевич загинув внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Костянтин Шах
У березні 2022 року його мобілізували до лав ЗСУ. За цей час пройшов практично усі гарячі точки: був у Вугледарі, на Авдіївському, на Лиманському напрямках. Костянтин робив усе, аби наблизити таку бажану перемогу, і водночас дбав про найближчих – переконував у кожній розмові, що обов’язково повернеться додому. І ця віра жила в серцях усієї родини. 54-річний солдат Костянтин Шах загинув 29 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині.

Олександр Костарєв\
Олександр у 2016 році підписав контракт зі Збройними Силами України. Це були перші роки антитерористичної операції, тож він пішов захищати своїх рідних – батьків, дружину, двох дітей. Відтоді Захисник присвятив своє життя службі українському народові. Військовий зустрічав ворога з перших днів повномасштабного вторгнення. 33-річний сержант Олександр Костарєв загинув 1 березня 2024 року під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині.

Григорій Окерешко
28 вересня 2023 року Григорій приєднався до війська. Обіймав посаду стрільця-санітара механізованого батальйону. Загинув 2 березня 2024 року поблизу населеного пункту Хромове Бахмутського району на Донеччині. Воїну було 53 роки.

Святослав Павлусь Служив водієм-радіотелефоністом 2 піхотного відділення військової частини А4952. На жаль, у 40-річного жителя Вараша 28 лютого зупинилося серце під час перевезення особового складу для проведення ротації поблизу населеного пункту Сіверськ Бахмутського району Донецької області. Поховали нашого Захисника на Алеї Героїв кладовища у с.Стара Рафалівка.

Джерело