У боях за Україну на Донеччині полягли троє прикарпатських бійців.

Втрачаємо найкращих: захищаючи Україну, зaгuнули троє військовослужбовців з Івано-Франківщини

Сумні звістки про загибель захисників повідомили у мережі, пише Фіртка.
Як стало відомо, під час захисту України загинув 35-річний бурштинець Денис Логвиненко.

У серпні 2022 року чоловік став на захист країни. Військова служба розпочалася у 77 десантно-штурмовій бригаді.

Його перший бій пройшов у Соледарі. Далі служив у інженерно-технічному відділенні інженерно-технічного взводу мостів інженерно-технічної роти однієї із військових частин.

Загинув боєць 1 березня 2024 року, мужньо виконавши військовий обов’язок, під час виконання завдання у Донецькій області. Внаслідок атаки ворожих FPV дронів отримав поранення несумісне з життям.

Втрачаємо найкращих: захищаючи Україну, зaгuнули троє військовослужбовців з Івано-Франківщини

На Лиманському напрямку загинув військовослужбовець Василь Фенин на позивний Джавелін. Про смерть земляка повідомили на сторінці Козарівського будинку культури.
Василь Фенин народився 28 липня 1982 року в селі Козарі Букачівської громади. Закінчив місцеву школу, згодом вчився у сусідній Вишнівській філії Букачівського ліцею. Чоловік пройшов строкову службу у прикордонних військах.

Згодом Василь Фенин виїхав за кордон. Працював у Польщі, а потім упродовж 15 років жив у Великій Британії. У 2019 році він повернувся в Україну.

“Дуже любив своїх племінників, був добрим, завжди підтримував та допомагав батькам і старшій сестрі, оскільки своєї сім’ї створити не встиг”, — пригадують про бійця.

У червні 2022 року Василь Фенин пішов захищати країну. З грудня цього ж року служив на “нульових” позиціях у складі кулеметного взводу.

Стояв на захисті Вугледару та Авдіївки.

Втрачаємо найкращих: захищаючи Україну, зaгuнули троє військовослужбовців з Івано-Франківщини

На Донеччині поліг боєць з Рогатинської громади Руслан Содома. Про загибель воїна повідомили на сторінці Рогатинської міської ради.

Руслан Содома народився 7 грудня 1980 року в селі Залужжя. Навчався в Рогатинському ліцеї “Гімназія імені Володимира Великого” та Рогатинському ліцеї № 1.

Закінчив аграрний коледж та здобував освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Ґжицького.

“Про Руслана згадують, як про життєрадісну людину, яка ніколи не втрачала оптимізму та віри в перемогу. Він мав добру вдачу, був відповідальним, сміливим, добросовісним, врівноваженим.

Він був справжнім. Ніколи не скаржився, не нарікав”, — йдеться у повідомленні.

На війну чоловік мобілізувався 11 липня 2022 року. Воював на Чернігівському, Бахмутському й Авдіївському напрямках.

Захисник загинув 2 березня 2024 року поблизу села Терни Краматорського району Донецької області.

Джерело