Йдеться про стимулювання країн ЄС купувати більше зброї у європейських компаній, а також надання допомоги таким компаніям у збільшенні виробничих потужностей.

Сьогодні, 5 березня, Єврокомісія запропонує Європейському союзу способи стимулювати свою оборонну промисловість, щоб вона могла перейти в “режим військової економіки” у відповідь на вторгнення Росії в Україну.

Про це пише Українська правда з посиланням на Reuters

Єврокомісія пропонує перевести оборонну промисловість ЄС у “режим військової економіки”

Європейський комісар з питань промисловості Тьєррі Бретон, який був генеральним директором французької технологічної компанії, також заявив, що можливість чергового президентського терміну Дональда Трампа в США, який поставив під сумнів зобов’язання Вашингтона перед НАТО, означає, що Європа повинна робити більше для свого захисту.

“Нам необхідно змінити парадигму і перейти в режим військової економіки. Це також означає, що європейська оборонна промисловість повинна йти на більший ризик за нашої підтримки. У нинішньому геополітичному контексті Європа повинна взяти на себе більшу відповідальність за власну безпеку, незалежно від результату виборів наших союзників кожні чотири роки”, – йдеться у повідомленні. 

Єврокомісія пропонує перевести оборонну промисловість ЄС у “режим військової економіки”

Джерело