"Жирона" українців Артема Довбика та Віктора Циганкова на виїзді поступилася "Мальорці" в матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь господарів.

Єдиний гол у цій зустрічі "Мальорка" забила в першому таймі. На 33-й хвилині влучного удару завдав іспанський захисник Хосе Копете.

Циганков та Довбик вийшли у стартовому складі "жиронців" та провели на полі повний матч.

Огляд матчу "Мальорка" – "Жирона"

Після цього поєдинку "Жирона" (59 очок) залишилася на другому місці чемпіонату Іспанії. Команда Мічела на 7 балів відстає від лідера мадридського "Реала" українського голкіпера Андрія Луніна. "Мальорка" (27 пунктів) піднялася на 15-ту позицію.

У наступному турі Примери клуб Довбика і Циганкова 9 березня прийме "Осасуну". Днем раніше "Мальорка" на виїзді зустрінеться з "Барселоною".

"Шахтар" у більшості розгромив "Кривбас" у видовищному матчі УПЛ з 7 голами (відео)

"Манчестер Сіті" оформив камбек і здолав "Манчестер Юнайтед" у напруженому матчі АПЛ (відео)

Матч Ла Ліги "Валенсія" – "Реал" закінчився гучним скандалом через незарахований гол (відео)