Автолюбитель подарував нове життя старенькій "Таврії" - перетворив легенду українського автопрому на унікальний кабріолет. Як виглядає незвичайний автомобіль, показали у сюжеті "Суспільне Черкаси".

ЗАЗ-1102 – простенький автомобіль українського виробництва, який завжди цінувався водіями через невибагливість, доступний цінник та економність. "Таврія" серійно випускалася на Запорізькому автозаводі до 2007 року, але на дорогах досі можна зустріти чимало цих авто. 

Нове життя старої

Нове життя старої

Іноді автолюбителі вирішуються на гаражні експерименти з подібними авто і втілюють у життя найнесподіваніші проєкти. Так, в Україні знайшовся умілець із золотими руками, який переробив "Таврію" у стильний кабріолет. 

Нове життя старої

За словами власника, він утомився чути слова, що "Таврія" поганий автомобіль і вирішив довести протилежне. Він відрізав дах і додав відкидний тент. Крім цього, швидше за все, було зроблено чимало іншої роботи, оскільки ЗАЗ виглядає дуже презентабельно та привертає до себе увагу. 

Нове життя старої

Незвичайний кабріолет став зіркою і активно їздить виставками, де дивує автолюбителів, показуючи, що "Таврія" може бути і такою. 

Також наш портал інформував, "Волинянка" на максималках: в Україні засвітився унікальний "елітний" ЛуАЗ.

Крім того, ми писали, був "Запорожець" - став спортивний пікап: автомеханіки зробили "цукерку" зі старого ЗАЗу.

Джерело