Держава і благодійні організації з волонтерами мають тісно співпрацювати

Держава має бути готова до масового повернення військових до цивільного життя після нашої Перемоги. Вже зараз мають бути створені дієві механізми соціалізації та адаптації для наших захисників після їх демобілізації. Представники ветеранських спільнот зібралися на масштабний форум, аби обговорити пропозиції до влади. Які заяви лунали – дивіться у включенні журналіста "5 каналу" Олександра Карамушки.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Повернення до цивільного життя: що треба зробити українцям для адаптації та соціалізації військових – 5 кроків (Відео)

Після повернення з війни військовим треба допомогти соціалізуватися в українському суспільстві. Для цього держава і благодійні організації з волонтерами мають тісно співпрацювати в декількох напрямках. Мова йде саме про:

Спорт. Треба облаштувати спортивні майданчики, спортзали і влаштовувати змагання ветеранів.

Працевлаштування. 65% українських компаній готові надати місце праці військовим ветеранам.

Бізнес. 75% компаній хочуть або вже налагодили співпрацю з військовими. Вони відкривають кафе, бари, піцерії, займаються електроавтомобілями і сонячними панелями.

Інфраструктура. Україні треба рівнятися на США у цьому питанні. Мають бути всюди пандуси і доступність для військових без кінцівок до магазинів, банків, лікарень тощо.

Вшанування пам'яті. Меморіальні дошки, а також скульптури солдатів у кожному місті, аби показати, що держава вдячна військовим за їхню роботу.

До прикладу, т. в. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун заявив, що через декілька тижнів буде надана земельна ділянка в розмірі 262 Га під будівництво Національного військово-меморіального кладовища, а вже через 3-4 тижні почнуться проєктні роботи.

Дивіться також:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

 

 

Джерело