З початку року українці отримали доступ до публічних декларацій чиновників, які вони мали подати за 2021 та 2022 роки. 

З них стало відомо, хто з керівників великих міст та голів ОВА має найбільші статки, а хто навпаки живе по скромному. Про це розповіли в виданні NV.

Почесне перше місце посів Анатолій Бондаренко, який займає посаду мера Черкас. Разом з дружиною вони володіють 8 квартирами та будинками, частину з яких вони придбали вже  в 2022 році. Окрім цього у власності подружжя перебуває нежитлова будівля, земельні ділянки та гаражі. 

На другому місці розмістився голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. На кінець 2022 року, в них з дружиною у власності перебувало 7 квартир: 5 в очільника адміністрації, а 2 в його обраниці. Окрім цього, Кім володіє нежитловим приміщенням. 

В трійку лідерів з нерухомості ввійшов голова Чернівецької ОВА - Руслан Запарюк. На рахунку чоловіка та його обраниці 6 квартир, з яких 4 квартири в Чернівцях, які належать дружині, окрім цього на рахунку жінки ще одне помешкання, яке будується. 

Трохи менше об'єктів нерухомості має мер Дніпра Борис Філатов. Разом з дружиною вони володіють 5 житловими приміщеннями, ділянками та базою сімейного відпочинку. Обраниця Філатова має квартири в Києві, Дніпрі та будинок на Дніпропетровщині. 

Скромне п'яте місце в рейтингу посів Андрій Райкович - голова Кіровоградської ОВА. На його рахунку низка об'єктів нерухомості: житлові будинки в селі Суботці, земельні ділянки та дачний будинок. 

Також наш портал повідомляв, прокурор Дмитро Лавриненко виправдав 3,23 млн грн на BMW X5: "З міркувань безпеки..."

Джерело