До поліцейських Івано-Франківського РУПу надійшло звернення від мешканки обласного центру. Жінка просить правоохоронців захистити її сина, учня 6-го класу одного з ліцеїв міста, від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли інші учні.

Про це йдеться на сторінці правоохоронців.

Поліцейські встановлюють всі обставини події, опитують педагогів. Також заплановано опитування інших учасників навчально-освітнього процесу в присутності законних представників. Також Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради видано наказ про створення комісії щодо перевірки даного факту.

В одному з ліцеїв Івано-Франківська діти знущаються над шестикласником, мама звернулась у поліцію

Історію із булінгом школяра оприлюднила на сторінці у фейсбуку Любов Бурак. За її словами, Єремія Крайник – учень 6-В класу ліцею № 4 м. Івано-Франківськ.

“Хвора” фантазія

“Процес приниження слабших дає їм відчуття самоствердження. Мабуть. Бо насправді це просто тупість на гормони і примітивна дитяча заздрість, яка провокує підлітка на неадекватні вчинки. Що ж робиться в ліцеї № 4 м. Івано-Франківськ? А там реакція педагогів на скаргу мами Єремії настільки цікава, що саме час писати не лише заяви в поліцію, а й звернення до дитячого омбудсмена та вимагати від Міносвіти проведення експертизи на профпридатність директора, завуча, класного керівника, шкільного психолога, вчительки християнської етики”, – йдеться у дописі.

Директорка ліцею Гаврилюк Ірина Романівна, реагуючи на звернення мами Єремії Крайника про булінг, запрошує до кабінету завуча, класного керівника Курілець Мар’яну Романівну та інспектора ювенальної юстиції п. Володимира Залозецького.

“І годину розпікає маму про те, що Єремія часто пропускає уроки та погрожує позбавленням батьківських прав. А щодо цькування дитини, то це, з погляду директорки, – хвора фантазія хлопчика, не було такого, адже в них не просто так собі “школа на районі”, а ліцей, в якому працюють супер педагоги”, – продовжує вона.

Фото ілюстративне

В одному з ліцеїв Івано-Франківська діти знущаються над шестикласником, мама звернулась у поліцію

 

Джерело