Покупка валюти – завжди серйозна справа, адже кожен раз  думаєш, як це вигідніше зробити. Астролог Влад Росс розповів, чи варто зараз купляти долари та коли настане ідеальний момент для цього. Про це пише видання УНІАН.

"Найнебезпечніший період вже пройшов. Найближчим часом гривня почне зміцнюватися. Дивно, що гривня не впала, при тому, що була заблокована допомога Заходу. На щастя, пожвавились японці і дали нам 11 мільярдів доларів. Курс гривні щодо долара і євро може зміцнитись вже в березні. Зараз купувати долари не дуже вигідно, краще це зробити пізніше, коли гривня ще трохи зміцниться, з квітня-травня"  – відповів екстрасенс.

Не поспішайте купувати: астролог розповів коли краще вкластись у покупку доларів

Не поспішайте купувати: астролог розповів коли краще вкластись у покупку доларів

Окрім цього, він рекомендував повністю вкластись у криптовалюту та американські цінні папери. Наприклад біткоїн уже підвищився і за прогнозами просідати не планує.

Стосовно валюти, то експерти давали трошки інший аналіз. Звісно, зараз курс долара не стабільний і щось прогнозувати дуже важко. Але регулятор постійно займається процесами стабілізації, щоб коливання якщо і були, то були б менш помітними.

Не поспішайте купувати: астролог розповів коли краще вкластись у покупку доларів

Прогнозується, що долар буде коштувати близько 40 гривень через декілька місяців. Це за прогнозом НБУ. Але МВФ дає менш оптимістичні прогнози, тому залишається тільки спостерігати за прогнозами міжнародних експертів та робити висновки вкладатись у валюту зараз, чи почекати декілька місяців до її укріплення.

Раніше наш портал інформував, гороскоп на тиждень 26 лютого - 3 березня для всіх знаків Зодіаку: зустріч Водоліїв, невдачі Овнів та проблеми Дів

Джерело