Президент Росії Володимир Путін пригрозив ядерними ударами після заяви президента Франції Еммануеля Макрона про відправлення західних військ до України.

Свої погрози очільник Кремля озвучив під час звернення до росіян 29 лютого.

"Ми пам'ятаємо долю тих, хто колись направляв свої контингенти на територію нашої країни. Але тепер наслідки для можливих інтервентів будуть набагато трагічнішими" , – пригрозив російський диктатор.

Путін пригрозив ядерними ударами після заяви Макрона про західні війська в Україні

Путін продовжив, наголосивши, що "вони повинні зрештою розуміти, що в нас теж є зброя – та й знають про це, зараз тільки я сказав – теж є зброя, яка може вражати цілі на їхній території".

"Все, що вони вигадують зараз, чим лякають увесь світ, що це реально загрожує конфліктом з використанням ядерної зброї – а значить, знищенням цивілізації. Вони чогось, цього не розуміють чи що?" – заявив президент РФ.

Читайте провідні новини дня:

  • Цього не повинен знати ворог: як та чим оборонятимуть Київ у разі повторного наступу
  • Росія втратила ще один бомбардувальник Су-34: перші деталі
  • Ексклюзивний прогноз погоди на березень: коли настане справжня весна

Він додав, що "це люди, які не пройшли через тяжкі випробування. Вони вже забули, що таке війна". За словами Путіна, сьогоднішнє покоління росіян пройшло через такі важкі випробування під час "боротьби з міжнародним тероризмом" на Кавказі.

"Нині в умовах конфлікту в Україні те саме відбувається. Вони думають, що для них це все мультики якісь", – сказав диктатор.

Нагадаємо, Макрон назвав цілком реальним сценарієм у майбутньому введення західних військ до України. Після цієї заяви в МЗС Франції пояснили, що в разі теоретичного відправлення до України західні війська не братимуть участі в бойових діях.

Читайте також:

  • “Сміливо, але не неправильно”: німецький дипломат не виключає присутності західних військ в Україні
  • Це сигнал для РФ, ми не виключаємо нічого — прем'єрка Естонії про ідею відправлення військ до України
  • Уряд Німеччини представив сценарій військового зіткнення НАТО з "неназваним агресором"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело