У четвер, 29 лютого, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що кожне його слово про війну в Україні є “зваженим і продуманим”.

Про це він говорив на урочистому відкритті Олімпійського селища в паризькому передмісті Сен-Дені, повідомляє видання Le Monde.

На початку тижня французький президент викликав значний резонанс своєю заявою про те, що відправлення західних військ до України “не виключене”.

Макрон назвав

“Це дуже серйозні теми. Кожне слово, яке я кажу на цю тему, зважене, продумане і виміряне”, – наголосив Макрон, коментуючи свою попередню заяву.

Водночас президент Франції відмовився давати будь-які інші "геополітичні коментарі" в цьому контексті, заявивши, що Олімпійське селище – “не місце" для цього і що "спорт повинен нести єдність і мир".

Нагадаємо, з приводу заяви французького лідера президент України Володимир Зеленський зазначив, що будь-які ініціативи світових лідерів, спрямовані на посилення України у відбитті агресії РФ, будуть хорошими для всього світу. Тим часом президент Росії Володимир Путін традиційно пригрозив країнам Заходу ядерними ударами.

Читайте також:

  • "Вага цієї заяви більш значуща": дипломат звернув увагу на слова Макрона, крім "військ в Україні"
  • Макрон заявив, що Росія може напасти на Європу через кілька років
  • У Франції пояснили пропозицію Макрона "направити війська до України"

Джерело