На війні загинули 34-річний Юрій Коцько із Надвірної та 22-річний Іван Семерин із Вигодської громади. Захищаючи Україну від російських окупантів, воїни загинули на Донеччині.

На війні зaгuнули Юрій Коцько та Іван Семерин з Прикарпаття

Коцько Юрій Васильович народився 16 травня 1989 року, жив у місті Надвірна. 34-річний Захисник загинув 27 лютого 2024 року в н.п. Іванівське Бахмутського району Донецької області, інформують “Вікна”.

“Юрій назавжди залишиться у наших серцях та молитвах. Він був прикладом та опорою для всієї своєї родини. Чесний, впевнений, вірний… Він завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити, вберегти! Саме бажання захистити найрідніших і повело серце Воїна на фронт. Вічна та світла пам‘ять нашому Захиснику, якого забрали небеса. Низький уклін Тобі, Герою! Розділяємо біль втрати та висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Нехай Господь допоможе рідним пережити важке, невимовне горе”, — написав міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

На війні зaгuнули Юрій Коцько та Іван Семерин з Прикарпаття

Вигодська селищна рада повідомила про смерть 22-річного Захисника Івана Семерина.

Семерин Іван Васильович народився 13 червня 2001 року, жив у селі Пациків Вигодської громади. Воїн загинув 21 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

“Дорога родино, друзі, бойові побратими прийміть найщиріші співчуття. Разом з Вами вся громада розділяє невимовний біль втрати. Йому навіки 22… Вічна пам’ять, честь та шана Івану!”, — йдеться у співчутті від Вигодської громади.

У комунальному підприємстві “Міська ритуальна служба” повідомили, що сьогодні, 28 лютого, о 18:00 відбудеться панахида за загиблим в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3).

Завтра, 29 лютого, об 11:00 — початок прощання зі загиблим в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3). О 12:00 — поховання воїна на Алеї Героїв кладовища с. Чукалівка.

Джерело