Керівник Nvidia Дженсен Хуан поділився стурбованими повідомленнями для IT-фахівців . За його словами, у недалекій перспективі ІІ зможе писати код краще за людей, а тому вже зараз немає жодного сенсу вчити дітей програмуванню.

Виступаючи на саміті в Дубаї, глава Nvidia зазначив, що у новому витку технологій програмістами зможе стати кожен, а найкориснішим умінням стане prompt-інжиніринг – здатність створити максимально точні запити для нейромереж. Про це повідомляє  Tom's Hardware.

Програмісти

Програмісти

Часто кажуть, що молоді "життєво важливо" освоювати програмування вже зараз. Навпаки, все з точністю навпаки. Наше завдання – створити обчислювальні технології, з якими нікому не доведеться програмувати. Щоб мова програмування залишилася звичайною людською мовою. Зараз кожен у світі – програміст завдяки чуду штучного інтелекту.

На питання про обрання професії для навчання, якби він міг повернутися в минуле, глава NVIDIA висловився за виробничі сфери, сільське господарство, біологію та освіту.

Програмісти

Керівник технологічного гіганта вважає, що поглиблені знання у цих галузях допоможуть сформулювати якісніші запити для штучного інтелекту, який згодом самостійно займеться розробкою відповідних програмних рішень.

Джерело