Російська окупаційна армія нещодавно просунулася на захід та північний захід від Авдіївки на Донеччині. Загарбники продовжили свій наступ у цьому районі 28 лютого.

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Відео з геолокацією за 28 лютого показує, що війська РФ нещодавно просунулися на південний схід від Орлівки, яка розташована на захід від Авдіївки. Крім того, геолокація за 27 лютого показує, що росіяни також просунулися в районі буреломів на південь від Степового, що на північному заході від Авдіївки.

Після захоплення Авдіївки росіяни просуваються далі - деталі від ISW

Протягом минулої доби позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки - в районі Новобахмутівки, Степового та Бердичів; на захід від Авдіївки - біля Орлівки та Тоненького; на південний захід від Авдіївки - в районі Первомайського та Невельського.

Тим часом в ЗСУ, наголошують в ISW, зауважують, що українські сили стабілізували лінію оборони безпосередньо на захід від Авдіївки. Крім того, представник ОСУВ "Таврія" Дмитро Ліховий заявив, що Сили оборони вирішили встановити лінію оборони вздовж лінії Тоненьке-Орлівка-Бердичі, де місцевість та кілька водоймищ сприятливі для оборонних операцій. Крім того, з його слів, ЗСУ блокували поступ Росії на околицях Орлівки.

Нагадаємо, у ЗСУ повідомили, що росіяни заблоковані біля Орлівки неподалік Авдіївки. Там окупанти намагалися просуватись за підтримки артилерії, мінометів, FPV-дронів та авіації.

Читайте також:

  • Армія РФ просувається далі біля Авдіївки: в ISW прогнозують захоплення нових населених пунктів
  • Наступ росіян: Годжес розповів, чи реальний прорив ворога вглиб України
  • У ССО повідомили про загибель воїнів 73-го морського центру спецоперацій під час бойового завдання

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело