Про це вона на каналі «Прогноз».

Вони (ред. – росіяни) насправді більше говорять, ніж можуть зробити. У них є велика надія на вибори в Америці і на те, що оберуть Трампа, і вони будуть триматися, старатися утриматися до цих виборів. Вони дуже сподіваються на те, що ситуація з приходом Трампа в Америці для них покращиться. Ось і все.

Але треба розуміти на вищому рівні, що, коли відбувається якась гра на сцені, поза сценою відбувається зовсім інша гра. І ми не все знаємо, дуже багато від людей приховується, дуже багато закритої інформації.

Якщо відбувається якась негативна ситуація, на 90% це комусь вигідно, - Isita Gaya про події у світі

Багато процесів пов'язані між собою. Якщо відбувається якась негативна ситуація, на 90% це комусь вигідно, і хтось в цей момент отримує дуже великі гроші, а хтось помирає. І така ситуація існує на цій планеті, тому що ми дозволяємо їй бути. Наш внутрішній біль дозволяє цьому бути, і ми граємо в таку болісну гру, у цей біль.

Все може бути, але ви маєте сформувати намір, що все, ви позбуваєтеся всього болю, всієї ненависті, всіх негативних рис всередині себе. Ви готові позбутися і відкрити очі у новій реальності, у щасливій реальності, ви готові. Ось ця готовність якраз нас і переведе в ту часову гілку, де немає цієї проблемної ситуації.

Джерело