Німеччина ухвалила рішення про примусове повернення біженців до країн їхнього проживання. Фактично людям, які прибули в Німеччину у пошуках притулку, відмовлятимуть у проживанні на території цієї країни і повертатимуть їх додому.

У Німеччині ухвалили рішення про примусове повернення частини біженців додому

У Німеччині ухвалили рішення про примусове повернення частини біженців додому – today.ua
Про це повідомляє видання EUobserver.

Така нова політика щодо біженців зумовлена загальною політикою Євросоюзу, який обрав новий курс з обмеження міграції на територію ЄС. Зокрема, Німеччина тепер повертатиме біженців із Грузії та Марокко до країн їхнього перебування. Українців це наразі не торкнеться. Наших співгромадян поки що з Німеччини не видворяють.

Водночас Німеччина зараз опрацьовує спільні рішення щодо примусового повернення біженців з Молдовою, Узбекистаном, Киргизстаном, Колумбією та Кенією. Ведуться такі переговори і з Іраном. Таким чином, міграційна політика Євросоюзу, і зокрема Німеччини, стає більш жорсткою. А численні біженці, які прибувають до ЄС, уже не зможуть так легко отримати там тимчасовий захист.

“Держави-члени підтвердили свою прихильність поліпшенню європейської системи притулку та міграції. Ці нові правила зроблять європейську систему притулку більш ефективною і підвищать солідарність між державами-членами. Ця угода докорінно змінить те, як ми розв’язуємо питання міграції та надання притулку”, – сказала Ніколь де Моор, держсекретар з питань притулку та міграції Бельгії, яка наразі головує в Раді ЄС.

Джерело