Блогер, а віднедавна ще й співак Олександр Волошин потішив фанів новинкою.

Зірка Мережі випустив композицію, яка отримала назву "Пазли". У пісні Волошин заспівав про болісне кохання. Фани блогера встигли припустити, що композиція присвячена його колишній дружині, співачці Анні Трінчер. Однак Волошин встиг заперечити ці здогадки.

Виконавець пояснив, що в пісні йдеться про стосунки зі стриптизеркою. Така життєва ситуація сталася з його товаришем. Друг Волошина був у стосунках з дівчиною, яка танцювала еротичні танці, а він про це не знав. Коли дізнався, то хотів продовжити стосунки, але не зміг, бо кохана його обманювала.

Ексчоловік Анни Трінчер після розлучення неочікувано заспівав про стосунки зі стриптизеркою

"Це історія мого знайомого, який був у стосунках з дівчиною, яку неймовірно кохав, але дізнався, що вона працює стриптизеркою. Він тривалий час вагався, чи варто продовжувати ці стосунки, але через деякий час нарешті зрозумів, що не може бути з дівчиною, яка його обманювала, і вирішив поставити крапку, хоча продовжував кохати її. Я надихнувся цією історією і разом з авторами створив трек і кліп "Пазли", - поділився Волошин.

Своє ж особисте життя блогер не коментує. Зокрема, Олександр Волошин поки не готовий ділитися, як переживає розлучення з Анною Трінчер та чи готовий він до нових стосунків.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Волошин неабияк налякав прихильників. Блогер неочікувано опинився під крапельницею та розповів про самопочуття.

Читайте також:

  • Відомий український актор вступив до лав ЗСУ та назвав своє військове звання
  • Оля Полякова шокувала, як Олег Винник кинув її на гроші та втік: "Він мене підставив"
  • Ексдружину Володимира Остапчука оштрафували в Австрії

Джерело